dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Głową w bale

    Niniejszym rozpoczynam.... :D
    I od razu kwestia "porządkowa" - komentarze, jeśli takowe będą (miejmy nadzieję), proszę umieszczać w tym wątku. Nie będę zakładał osobnego wątku tylko na komentarze. Komentarze bezpośrednio w dzienniku mają dla mnie większy sens.

    Na początku była opcja kupujemy mieszkanie. Nawet zapisaliśmy się do spółdzielni, bo od dewelopera mieszkania nie chcieliśmy, zresztą w Rzeszowie wtedy prawdziwych nie było.
    ...
  2. Jaśmin - dom Foczków

    7 lipca
    Czas na krycie dachu, pojawiają się pierwsze haki (Rynajzy - cóż za nazwa) do rynien, potem rynna zachodnia i w końcu pierwsze dachówki.
    W połowie dachu wyszło że braknie łat i to całkiem sporo. Musiałem standardowo podjechać do tartaku i dowieźć około 0,5 kubika łat. Miało być 2 kubiki ale chyba za mało dowieźli. Poszliśmy na kompromis z tartakiem i zapłaciłem 50% za braki.

    I teraz czas przedstawić "wspaniałą" firmę Witar :evil:
    Po uprzednim
    ...
  3. DZIENNIK BUDOWY - JaMaDa

    23 czerwiec 2008
    Zjawiłem się ok. 8 na działce z zamiarem wykoszenia chwastów… niestety zwykła wykaszarka nie dawała sobie rady – co chwilę rwała się żyłka… wykosiłem może z 10 m2 zielska i dałem sobie spokój… Marta zadzwoniła do znajomego, który ma porządną wykaszarkę – obiecał, że wpadnie w tygodniu i skosi działkę…

    Ok. 10 przyjechała ekipa od dachu – ekipa pana Michała – z własnym lokum, przyczepą ...
  4. Dziennik ALABASTRA A&D - spełniamy nasze marzenie

    No i fundamenty wykopane!!!!! ... 4 godziny i po sprawie!

    Teraz chłopaki tworzą zbrojenie ... beton zamówiony na czwartek

    Oby pogoda nam dopisała, bo te burze wcale nie pomagają w budowie! :roll:
  5. Dziennik Mojego Miejsca

Strona 11 z 20