dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Jaśmin - dom Foczków

    Następny tydzień po więźbie
    Po wybudowaniu więźby znów prace murowe - te ostateczne, czyli - zalanie wieńca szczytowego (do krokwi) wymurowanie komina z klinkieru oraz wylanie schodów a konkretniej ich górnego biegu.

    A tak 5 lipca wyglądał inwestor na dachu (kontrola komina):

    Zdjęcia schodów (z 12 lipca):

    ...
  2. budowe czas zaczac :))

    no i zakonczona mam w koncu elewacje i wszytsko z nia zwiazane - myslimy teraz nad kostka i brama wjazdowa!!!!!!!!!!!!! trzeba to zrobic i koniec bo inaczej utoniemy w blocie i wodzie po deszczu nie mowiac o wiekszej ulewie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musze jeszcze kupic switelka do podbitki bo jak tego nie zrobie to znowu bedzie sie ciagnac i ciagnac ta sprawa!!!!!!!!!!!

    no i jeszcze taras przed nami do zrobienia!!!!!!!!! tylko skad wziasc pieniadze - na dzien dzisiejszty jestesmy splukani!!!!!!! ...
  3. Jaśmin - dom Foczków

  4. Idylla Ramotków

    no i jednak nie ma tak lekko.
    Warunki przyłącza wodociągowego mam, natomiast z drugim papierem mała obsuwa. Okazało się, że uzgodnienie z Wydz. Komunikacji musi być jeszcze uzgodnione z właścielem drogi, czyli gminą. Kazali czekać tydzień...
    Tak czy inaczej spróbuję złożyć w środę wniosek, a brakujący papier dostarczę w tzw. międzyczasie.
  5. budowe czas zaczac :))

    no to powiem tylko tak: PODLOGA W SYPIALNI WYCHODZI Z NASZEGO POKOJU DO KTOREJS Z DZIEWCZYNEK I DO JESZCZE JEDNEGO POKOJU - MALZOWI SIE NIE PODOBA - KOLOR W SYPIALNI DO PRZEMALOWANIA :roll: - NIE WIEM NA JAKI KOLOR ALE CHYBA JEDNAK ZACZNE MALOWAC POKOJE DZIEWCZYNEK I BEDZIE GIT - do sypialni nie mam juz nerwow!!!!!!!!!
Strona 12 z 20