dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. NIE "CODZIENNY" 117al Kasi~Michała~Mateusza~Ma rtyn

    Po 8 latach tułaczki po różnych dzielnicach Warszawy, przyszedł czas na piątą i ostatnią przeprowadzkę. Kiedy ona nastąpi ?......... Nie wiadomo, ale śledząc nasz dziennik przekonacie sie sami.

    Pierwszym krokiem był zakup działeczki - 1300m

    LUTY 2007

    Może nie wygląda to za specjalnie ale już na wiosnę wyglądało to tak:

    KWIECIEŃ 2008
    ...
  2. Nasz pierwszy dom - Klarysa - dziennik budowy

    nie wiem, u mnie wyszedł problem, u mojego znajomego który budował Klarysę też wyszedł problem i u ciebie pewnie również wyjdzie. Tego dachu nie da się zbudować zgodnie z projektem :)
  3. Homies in da house -AD44X

    Stan na dzień dzisiejszy to prawie wszystko przygotowane pod więźbę. Prawie bo nie ma ścian szczytowych a to dlatego że nasz pierwszy spec od dachu twierdził że najpierw więźba potem ściany. No ale że specowi coś nagle odbiło z cenami i po wcześniejszych ustaleniach nagle po tygodniu podniósł cenę twierdząc że ma nowy cennik na rok 2008!!! Tak w czerwcu zmienił mu się cennik na rok 2008 (sic!). Tym samym znaleźliśmy innego speca, który to zajmie się murowaniem ścian szczytowych, ...
  4. Klinkierowy Bursztyn

    No i stało się :o :o :lol: :lol: weszły trzy ekipy, prawdziwy młyn z samego rana, kazdy coś ma kazdy coś chce - było do przewidzenia, no i hm :o :o :o okazało sie że parapety są za krótkie i ... klapa, zobaczymy stolarz przyjechał zabrał część parapetów i obiecał zrobić na jutro,
    Ale okna w obróbce tylkowanie, mocowanie parapetów itd, glazurnik się wprowadził, zapoznał co jak chcę, dał listę potrzeb i od jutra praca,
    i od ogrodzenia wykopy zaczęte, ...
  5. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Czy tylko u nas tak pracują czy tylko mi się takie HISTORYJE przytrafiają ? :o - czyli o życiu wśród ŻAB.

    Otóż...........żeby zameldować w budowanym domu siebie i dziecko....na pobyt czasowy, bo takowy jest honorowany przez gminę , aby ta wydała małoletniej bilet miesięczny na "gimbusa" pekaesem będącym w rzeczywistości.......... są potrzebne dokumenty .....ble, ble , ble + :o 2 rachunki.......niestety nie za chleb i mleko :lol: Za prąd ( ok MAM :D ) i ...
Strona 1 z 20