dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    Tak prezentuja sie rynny:





    Rozszalowane schody:





    Mocowanie dachowek:

    ...
  2. Dziennik Meb-a (M08)

    "Kolorek"
    Dawno nic nie napisałem, ale domek nabrał kolorów więc postanowiłem, że zamieszcze kilka nowych zdjęć.
    Na początek starałem się zrobić porównanie do rysunku projektu.



    Kolor oczywiście nie wyszedł taki jak na próbce, ale zdj nie oddają stanu faktycznego. Kolor miałbyć jasny ...
  3. Dziennik RobSto

    Jak słusznie zauważył Robin ostatnio zaniedbałem dziennik.

    Od ostatniego wpisu zaszły następujące zmiany:
    - po wieeeeeelu m-cach oczekiwań - wstawiono bramę garażową!!!
    - działają hydraulicy - dzielnie kują ściany
    - ekipa ociepla budynek i szykuję elewację
    - po elewacji biorą się za ocieplanie poddasza
    - po hydraulikach powinni wylewać posadzki

    Jak widać się kręci :wink:

    Tu miejsce dla kilku fotek:

    ...
  4. Dziennik Ged'a

    Sobota - relaks. Zrobiłem prowizoryczne oświetlenie piwnicy (spodziewałem się gości). Goście przyjechali, były achy i ochy. Majstry cierpliwie szalują. Lanie będzie na kilka razy - niebezpieczeństwo niedowibrowania. Pojawił się kolejny dekarz. Zaplanowałem działania. Sąsiadka przyniosła wiejskie jaja i mleko ... drzemka w ogrodzie.
  5. Dziennik budowy Eli i Maćka, czyli Gemini dla Bliźniąt

    Dzisiaj była krótka kontrolna wizyta na budowie, żeby zobaczyć, czy nikt nie zakosił nam słupków w czasie, kiedy beton sobie dosychał. Wszystkie są na miejscu. To dobrze. Beton dzisiaj był już ładnie związany. W poniedziałek zacznie się rozkładanie szalunków i przygotowanie do kopania pod fundament ogrodzenia bocznej ściany.

    Również w poniedziałek przewidujemy zwiezienie pierwszej partii ziemi na podniesienie terenu. Ok. 8 wywrotek.

    Pod koniec przyszłego ...
Strona 1 z 6