dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    ROBAKI MNIE DOPADŁY !!!
    W każdej czereśni siedzi robak ! Tragedia ! Kilkaset - może kilka tysięcy kilogramów owoców na drzewach i wszystko robaczywe. Ile ja się najadłem tych robali! Dopiero chłop mnie uświadomił, pokazał gdzie robal siedzi i jak wygląda. Ręce i nogi mi opadły. Jednak bez chemii nie da rady.
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    Zaganiana byłam straszelnie, więc nawet WIELKIEGO ODLICZANIA nie odnotowałam tutaj...

    Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda następująco:
    prąd jest
    woda jest
    ekipa wchodzi jutro!!!!!!!!! :D :D :D

    W dniu dzisiejszym pozbyliśmy się 400 złotych polskich, które to zamieniliśmy na cztery czerwone kołeczki wyznaczające wierzchołki naszego...DOMU!!!

    Jutro z rańca pęd na działeczkę...oj teraz to już naprawdę na budowę! ...
  3. Nurniego dziennik

    Byłem dzisiaj zobaczyć na ile zdadzą się ustalenia telefoniczne. :-?
    Na budowie czekał już na mnie kiero z fakturką za pierwszy etap. No cóż mniej przyjmna część - trza będzie przelać. Inna sprawa, że zrobili już za 3 razy tyle. Żoneczka z kierem dogadała kolor fugi/zaprawy do murowania klinkieru, bo mamy taki kawałek od frontu. Potwierdziłem rodzaj cegły i jutro przyjeżdża. Kiero był taki zapobiegawczy, że zarezerwował w hurtowni 2 rodzaje cegieł (nie pamiętałem ...
  4. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Nie uwierzycie o której dziś wylądowałam na własnej działce o 6:00 rano ;) i przy okazji zdrzemnęłam sie w samochodzie...czekając na swoich murarzy. Musiałam przed pracą im zapłacić za część roboty. Oczywiście byli mili jak baranki ....wiadomo czemu... :lol: :lol:

    Ostatnio zastanwiałam się nad zubożoną wersją mojego dachu , który zrobię w przyszłym roku...mam do wyboru dach z blachodachówki albo z dachówki cementowej. Wolałabym ten drugi wariant, bo ...
  5. Pod lasem

    Mocno zaniedbałem ten dziennik..
    Juz się przyzwyczaiłem do mieszkania w domku i dalej mi się podoba !!!
    Krótkie podsumowanie zmian od marca
    1. Mam centralny odkurzacz ! - po tym jak zajeździliśmy dwa zwykłe odkurzacze stwierdziliśmy, że trzeba zainwestować. Jest to naprawdę super rozwiązanie. Cicho w domu, ciągnie jak smok. Ma jedną wadę - sąsiedzi wiedzą kiedy sprzatamy - jest dosyć głośno przy wylocie na dworzu.
    Przy okazji odkurzacza refleksja ...
Strona 1 z 2