dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. No to suszymy stropik Panowie :)

    Po dłuższej nieobecności i drobnych opóźnieniach terminów w dniu wczorajszym ekipa zalała strop.
    Mielibyśmy gotowe wszystko w czwartek, ale... najpierw kierownik budowy zarządził kilka poprawek, a potem nie udało się załatwić betonu na piątek.
    Ale co tam, najważniejsze, że już nam na głowę nie będzie kapać
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0338.jpg
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	102,6 KB
ID:	131140 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0375.jpg
Wyświetleń:	140
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	131141 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0544.jpg
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	69,6 KB
ID:	131142Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0563.jpg
Wyświetleń:	134
Rozmiar:	100,8 KB
ID:	131143 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0584.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	131144
    Kategorie
    szach 2g
  2. Strop po raz pierwszy...

    Wczoraj umówiona byłam na randkę z Panem Wodociągowym – przyłącz zrobiony już od ok. dwóch tygodni i do tej pory woda była za darmoszkę. Z racji, że ściany pozwalają na zamontowanie konsoli, właśnie wczoraj takowa została zamontowana i od tej chwili będziem płacić ciężkie piniądze - więc Załogo W. proszę oszczędnie!
    Moje pojawienie się na budowie w godzinach wczesnopopołudniowych wywołało spore poruszenie wśród budowlańców – do tej pory M. bywał i kontrolował, a wczoraj widzieli ...
  3. Sprawy zaległe, sprawy bieżące…

    Wiadomo, że po urlopie natłok stłoczonych, zaległych spraw ‘trochę’ odrywa człowieka od rzeczywistości, i tak też było w moim przypadku, ale już pozbierana pędzę z najświeższymi wieściami z placu budowy. Załoga W. wypoczęta, zrelaksowana i zregenerowana witalnie stawia kolejne pierzchamotkowe pustaki coraz wyżej i wyżej wprawiając nas tym w wielce radosny nastrój, ale także lekki niepokój (przecież ja jeszcze nie zdecydowałam czy zasłony czy rolety w oknach ), coraz
    ...
  4. I znowu do przodu

    Czas mija, a my nadal walczymy z procedurami, pozwoleniami i uzgodnieniami. W końcu wiosną 2012 uzyskaliśmy decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowaniu terenu. Zapadła także ostateczna decyzja o wyborze projektu: kupiliśmy projekt "Wygodny 1" pracowni "Domy z wizją". Projekt powędrował do adaptacji(m.in.: częściowe podpiwniczenie, powiększenie garażu) Na działce ruszyły prace(ogrodzenie, karczowanie krzaków, koszenie).
  5. Instalacje

    Ostatni czas upłynął pod znakiem castingów.
    Szczęśliwie dobrnąłem do finału - zwycięzcy wybrani.

    Elektryk nawet już pracuje, w zasadzie to w sobotę już kończy. Chłopaki od rekuperacji kończą pierwszy etap dzisiaj. Potem pan od alarmów, a w przyszłym tygodniu hydraulik, też ze swoim pierwszym etapem. Na początku września tynki, a potem dalej.

    Ciekawi są niektórzy wykonawcy.
    Przyszedł jeden kandydat na hydraulika i zaczął przestawiać ...