dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Ech, ale było fajnie... Zrobiliśmy naszym autkiem 1700 km - byliśmy to tu, to tam... :) Gorące wody termalne w Wielkim Mederze na południu Słowacji - POLECAMY!!! Tanio jak nigdzie :) Po drodze zabawiliśmy kilka dni w Wiśle i okolicach, odwiedziliśmy sympatyczną Edzię i jej męża na ich włościach. Wspaniale jest móc zobaczyć to o czym się marzy, móc zajrzeć w każdy kąt... POZDRAWIAMY WAS I DZIĘKUJEMY ZA MIŁE PRZYJĘCIE I CENNE RADY :):):) A w Koniakowie znaleźliśmy całkiem ...
  2. Dziennik Whisperów

    14 sierpnia 2005
    Święto państwowe Luśki. 18 rocznica, jak zwykle od kilkunastu lat. Najlepsze życzenia :)


    Na froncie robót dzisiaj odbyło się uroczyste polewanie wylewki. Nie myślałem, że beton TAK pije wodę. Polałem tak, że robiła się maleńka kałuża, po czym... po chwili było widać już tylko ciemną plamę zamiast kałuży :)

    Parę dni temu napisałem:
    Zapinki były produkcji Technoxu - polecam
    ...
  3. Retrospekcje Wlowika

    Marzec 2004.

    Śnieg topnieje, robi się cieplej, i zbliża się termin ukończenia budowy... Zima wprawdzie trochę przeciągnęła, ale nie powinno być źle.
    Tyle że na razie jest. Ekipa wróciła na plac boju z nową energią, ale tartak się spóźnia z drewnem. Akceptujemy więc propozycję szefa, wykonania izolacji i tynków. Pieniądze z kredytu już przecież są.
    Złe wieści pojawiają się także z innej strony. Podsumowanie dochodów z naszej pracy wykazuje ...