dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik budowy KZE

    13.09.2008r.

    Parkieciarz kończy swoją pracę, czyli aktualnie cyklinuje. Dziś udało mi się zgonić robotników i dokończyli mi robić balkonik (zrobiłem papa, styropian, folia, beton). 8) Magicy zgodzili się też zrobić mi ogrodzenie (klinkier + sztachetki).
    Ponadto był gość od kostki. Doradził by taras zrobić z granitu. Chyba na to zdecyduję się. Pewnie w takim wypadku to samo położę na schody. Gość od kostki obiecał też ogarnąć mój ogródek. 8) ...
  2. Włóczykijowa Zygmuntówka

    Dziś na 95% zakończyliśmy temat bramy (tymczasowej) - brama i furtka osadzone, siatka ogrodzeniowa przymocowana. Pozostaje jedynie ją naciągnąć, ale to zrobi się jak fundamenty słupków dobrze zwiążą. Poza tym dało się dziś jeszcze zagruntować kotłownię oraz sufity podwieszane oraz zrobić porządek z górką odpadów po suchej zabudowie.
    A w piątek złożyliśmy w Open Finance wnioski - chcemy po pierwsze przenieść kredyt do innego banku, po drugie zmienić walutę a ...
  3. Dziennik budowy a&zb - D79 adaptacja

    Ocieplenie sufitów i montaż pompy ciepła odbyły się rzutem na taśmę, temperatura w domu już zaczynała spadać poniżej zera.

  4. Dziennik budowy a&zb - D79 adaptacja

    Trochę zaległych zdjęć z komentarzami. Wylewki zrobiono w początkach listopada 2007:



    Pan kładący na wiosnę podłogi ocenił je różnie - w dwóch pokojach bez uwag, w sypialni i łazience dobrze, w holu i salonie tak sobie ale akceptowalnie a w kuchni kazał skuć i od nowa wylać, co wylewkarze na rozkaz szefa wykonali bez dyskusji. Nie udało się ustalić co spowodowało spadek formy, tym bardziej ...
  5. Budowanie marzeń

    Popłaciłam zaległe faktury i wzięłam się za szacowanie przyszłych wydatków, większość oszacowałam z dużą pewnością i wyszło mi O CHOROBCIA!!!!, że bedziemy mieli za mało o 10.000 złotych polskich na zamknięcie stanu surowego. Czemu to wszystko takie drogie?

    A jak uda mi się zamknąć to będzie mnie to kosztowało najprawdopodobniej ponad 193 tys. Chyba dziś nie zasnę! Kiedy zaczęliśmy rozglądać się za działką to były osoby, które za tyle wybudowały dom z działką.
Strona 11 z 11