dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Miła chwila - M11 L

    A oto kilka zdjęć instalacji i innych gadżetów :)

    Kanalizacja:


    Kanalizacja:


    Fragment instalacji CO:


    Podłogówka w kuchni:


    Nawiew do przyszłego ...
  2. Miła chwila - M11 L

    Jutro przychodzi ekipa od wylewek. Mają się uwinąć przez 2 dni... zobaczymy. Ma padać więc pracy nie będą mieli ułatwionej. Mam nadzieję że wielkiego syfu w domu nie zrobią.

    Przy pomocy teścia, mojego taty i szwagra udało się ułożyć styropian pod wylewki. Więc wyjdzie nas to parę złotych taniej (oby!).

    Dodatkowo firma robiąca instalacje zaczęła kopać kanalizację na zewnątrz. Zrobił się syf niemiłosierny. Ale tak to już jest jak deszcz pada.
  3. Budowanie marzeń

    Dach nie został pokryty całkowicie - została jeszcze lukarna, no i garaż... cóż poczekamy do środy...

    A na razie, w ramach oszczędności wprowadziłam modyfikacje do projektu kuchni - płytę grzewcza przeniosłam z półwyspu pod ścianę. Tak też jest ładnie, no i będzie więcej miejsca.

    Od jadalni będzie chyba podwyższony i wysunięty w stronę jadalni blat tworzący barek na szybkie posiłki, a przy okazji zasłaniający nieco to co będzie się działo ...
  4. Szaro i minimalistycznie

    [b]Pierwsze zarysy koncepcji wykończenia[/b]

    Już mi coś w blond-główce świta, acz niewiele :wink:

    Generalnie zamysł jest taki, żeby nie było ani bardzo nowocześnie (szkło i stal) ani tradycyjnie, tylko coś pośrodku bliżej nowoczesności. No i to coś właśnie przysparza mi zmarszczek, bo wiem że tak "pomiędzy" to jest [i]anty[/i]koncepcja :-? bo co jest dobre do wszystkiego to jest dobre do niczego....
    No ale już postanowiliśmy ...
  5. GRANAT - d?ugie dzieje pewnej budowy

    Kupiłam też róże niskopienne i posadziłam je do doniczek, bo ziemii jeszcze nie mam a w glinie to raczej rosły nie będą. Przezimują w garażu a na wiosnę już pójdą na swoje miejsce :) :) :) Pytałam czy tak można i Pan ogrodni powiedział, że troszkę zachodu będę miała, żeby je dopilnować ale mozna tak. Garaż oczywiście jest ogrzewany ale bez przesady. Okien mam dużo więc i światło też będą miały....będzie dobrze...
    To moje róże....czerwone i różowe..... ...
Strona 1 z 11