dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 14-04-2008 - 22:58 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    No to się dzisiaj dubeltowo wk....
    Po całym dniu pracy pojechałam na budowę.Wcześniej przywieźli płytki do dolnej łazienki.I..policzyli za dużo dekorów-miało być 12 ,na fakturze zapłacone za 24 a przywieźli jeszcze inną ilość.Jak jutro odwiedzę ten sklep,to chyba wióry polecą.
    Po drugie.Wczoraj przyjrzałam się górnej łazience i z lekka wpadam w panikę.Otóż zabudowa regipsowa zabrała mitrochę powierzchni.I bałam się,że po wstawieniu wanny, będziemy z ...
  2. Dziennik budowy Z14

    Najwyższa pora obudzić się z zimowego snu (choć co to za zima była) i przedsięwziąć coś w temacie budowy. Potrzeby budowlane mamy w pierwszej kolejności takie: podłoga na gruncie na parterze, ścianki działowe na poddaszu, korekta położenia otworów okiennych. Rozglądaliśmy się już od jakiegoś czasu za ekipą i doszliśmy do wniosku, że chyba wszyscy zdatni do czegoś budowlańcy wyjechali do Irlandii. Nie mniej jednak jeden z wykonawców wyróżnił się in plus i zgodziliśmy ...
  3. Miła chwila - M11 L

    No i jak obiecali tak zrobili :-) Strop dziś zaczął się robić :) podobno mają coś wylewać już w końcu tygodnia ale z tego co widziałem pogoda może popsuć szyki... niestety. Ale i tak jest super! Zapraszam jutro po pierwsze fotki związane ze stropem.

    W międzyczasie chodzimy zbierać podpisy dla zakładu energetycznego. Podpisy od sąsiadów którzy muszą się zgodzić na przekopanie drogi która poleci kabelek prądowy. Jutro wszystko idę zanieść elektrykowi. Ma ...
  4. Dziennik budowy APS 119

    W dniu dzisiejszym zalano strop nad garażem, powolutku szalują się schody do piwnicy.
  5. Dziennik budowy APS 119

    Po 9 dniach pracy nasz domek prezentuje się następująco:




    Salon z jadalnią


    Kuchnia


    Łazienka, WC, wiatrołap
    ...
Strona 1 z 17