dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 15-01-2009 - 08:55 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    U nas zima na całego :lol: Pięknie, biało :) .
    Taką zimę lubię, ale...na krótko :lol: .(ślisko na drogach :roll: )
    Dzisiaj troche spraw do załatwienia.Chcemy zamówić materiał na ogrodzenie(Semmelrock).
    Dalej poszukamy płytek na schody zewnętrzne-coś boje się tych hiszpańskich...chociaż bardzo mi się podobają, mają fajną strukturę, nie byłyby śliskie.
    Dzisiaj ma przyjść jeszcze stolarz-drobna poprawka schodów.
    I jeszcze z naszym kocurkiem ...
  2. Wykanczamy sie... i nasz Dom na wzgorzu 2 Pabianice

    Dzisiaj prace na budowie ruszyly z kopyta!
    Przyjechali z Warebudu, przywiezli rekuperator, beda go montowac. Powycinaja tez otwory w suficie kartongipsowym pod rury, zamontuja wszystkie anemostaty. Zrobia proby czy dziala (oby nie za duzo probowali, bo tam pylu od szlifowania gladzi sporo!).
    Przyjechal wujek Slawek z farbami i podkladami.
    Pan Jozek polozyl wczoraj plytki na sciany w malej lazience (nie do konca, bo oczywiscie ostatnio zapomnialam tych dekorow wrr...), dzisiaj ...
  3. GULIWER pewnego Tysona

  4. GULIWER pewnego Tysona

    No Kochani, ekipa w poniedziałek wraca z urlopu więc prace ruszą dalej.

    Co do okien ... po bezpośrednim kontakcie z firmą a nie załatwianiem wszystkiego przez przedstawiciela udało mi się zalatwić przyspieszenie produkcji uszkodzonych okien i jutro mamy mieć je zamontowane.
    Rozmawiałam wczesniej z przedstawicielem u ktorego te okna zamawialismy to zapewnil mnie, ze nie ma mozliwosci wyprodukwania tego szybciej niz w poniedzialek. Wystarczyl 1 tel do Tczewa i Pan ...
  5. Guzmania Budowania

    Kolejną rzeczą, która nieodłącznie związana jest z oknami są rolety. Wspomnę, że chcemy rolety naokienne, których nie będzie widać na elewacji. :roll:

    I tu mamy zonka, ponieważ u Jezierskiego powiedzieli nam , że ich wysokość nie może być większa niż 3m, wliczając wysokość skrzynki. W MS Okna oprócz BeClever proponowali nam rolety Integro. Ale te tu też są ograniczenia, mianowicie:

    max. wysokosc rolety w wąskim systemie pancerza HR37 daje mozliwosc zastosowania
    ...