dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Wicka i Agnieszki

    Zapomniałem o jeszcze jednej ważnej rzeczy - zakupiłem na Allegro rekuperator i w międzyczasie mi go dowieźli - żona odebrała , ciężkie bydlę - ze 60 kg waży ( taki z demobilu ale za 5 stówek warto - dwa wymienniki krzyżowe , dwa wiatraki ebm - coś z tego będzie ) .
    Nie wytrzymałem - silniko wymontowałem

    Reszta reku musi poczekać , wymaga rozebrania , oczyszczenia i być może wtóci do tej samej ...
  2. Dziennik Wicka i Agnieszki

    I wydawało by się że wszystko jak po maśle , tymczasem pan koparkowy się spóżniał . Wykonałem telefon , będzie za godzinę - ja nie mam już czasu i muszę opuścić plac budowy .
    Po jakiejś godzinie , a było już lekko po południu, telefon od koparkowego : on mi tego dołka na piwnicę nie wykopie . Ma za krótkie ramię a tu potrzeba długiego - ziemię z wykopu trzeba wyrzucić poza obrys budynku - bo jak się na boki wysypie to będzie się sypało w ławy .
    No i weź ...
  3. Dziennik Wicka i Agnieszki

    No i się zaczęło .
    Ekipa zjechała na czas , zaraz potem kierownik budowy , odbyli naradę , poprzenosili punkty wyznaczone przez geodetę i zaczęła się budowa piwrwszego , jakże waznego obiektu na działce .

    i jeszcze jedna fotka

    Tak , ci co budowali już wiedzą - to świątynia dumania , potocznie zwana WC .
    W międzyczasie ...
  4. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Zima, a raczej jej brak :wink: narobiła trochę zamieszania :roll:
    Rozpoczynając budowę myśleliśmy, że na czas mrozów budowa stanie , w domku nic się nie będzie działo, a my będziemy sobie odpoczywali , bąki zbijali i tylko pieniążki na dalszą budowę zarabiali.
    A tu nic z tego ! Robota wre, majstry codziennie podwijająją rękawy, no i trza płacić ... A kaski ubywa, oj ubywa. I to w zastraszającym tempie. Nie chcę się przyznawać, ale powiem Wam , że ...
  5. DZIENNIK Kacha72

    mamy 15,12 górne pomieszczenia otynkowane wraz z klatka schodowa został cały dół
    następny wykonawca juz sie czai za progiem :D
Strona 2 z 7