dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Moje zapiski z budowy - dominikams

    No i nic nie komentujecie mojego zaplanowanego tynkowania.... :(

    Myślicie, że się nie uda, że zły pomysł czy jak? :roll:

    Sasiad mi dziś podpowiedział, że koparka zdecydowanie może pociągnąć wywrotkę z piaskiem. Tak więc bedę musiała umówić sie wcześniej i z wywrotką i z koparką :wink:

    Jutro znów dużo działań w domku (i na zewnątrz): Panowie Elektrycy dalej będą kłasć kabelki (pewnie jeszcze ze dwa dni im to zajmie), ...
  2. dziennik budowy Gosi i Krzysia - pod jemiołą 3

    No to rozpoczęcie robót budowlanych zgłoszone, możemy zaczynać od wtorku. :D jak będzie pogoda oczywiście.
    Inspektor nadzoru wcale nie jest mi potrzebny przy budowie, no i dobrze przynajmniej mniej papierków będzie przy budowaniu.
    No i wpis do ksiegi wieczystej już jest, czekamy tylko na powiadomienie.
    Gdzie sie kupuje tablicę informacyjną??
  3. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    Obiecane zdjęcia dachu:



    Nie znalazłam czasu aby je wkleić wcześniej. Teraz nadrabiam zaległości. Nie będę niestety nic wklejać przez najbliższe 3 tygodnie, ponieważ mój mąż idzie do szpitala na rehabilitację :cry: . Wróci dopiero na początku lutego więc nie będę odwiedzać ...
  4. NiecoDziennik Zuzzy

    Witam w Nowym Roku :D

    I znowu wieści mało...

    Ekipa wchodzi do nas dopiero 22-go stycznia. Czyli prawie dwa miesiące stracone... A taka ładna pogoda cały czas i tak cieplutko. Szkoda... A czas nas przecież goni...

    Co się za to wydarzyło?

    Mamy bramę :)

    Szczegóły: Brama segmentowa Wisniowski przetłoczenie co 12 cm, kolor RAL 8017

    Dlaczego taka? Drewniana brama odpadła w przedbiegach ...
  5. Jewrioszkowa Historya - przez los stworzona

    No to mam za swoje. :(
    W sobote zacząłem odczuwać bóle kręgosłupa. Dzis poszedłem do lekarza który chciał mnie polożyc na 10 dni :o do łóżka.
    Wziąłem 3, ale musze leżec kamieniem, jak nie przejdzie to wezme więcej.
    W kazdym razie musze teraz troszke przystopować samodzielne prace, wyszedłem z wprawy i forma już nie ta. :cry: Dostełm tez 2 zastrzyki w.... :wink:
    Jak dojdę do siebie to biorę się za wełne na poddaszu i elektrykę.
Strona 1 z 7