dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. początki

    Witam jestem tutaj nowa do tej pory śledziłam wpisy a teraz postanowiłam założyć swój dziennik budowy nie wiem jak mi to wyjdzie ale próbuje.
    A więc na początku opisze jak to się zaczęło od marzeń do własnego domu.
    Zaczęło się od tego że zawsze chciałam mieć swój dom po 3 latach siedzenia na wynajmie stwierdziłam że dość nabijania kasy obcym, mój mąż chciał kupić mieszkanie ale ja powiedziałam o nie ja w cztery ściany nie pójdę całe życie mieszkałam ...
  2. jesienną porą.....

    Czas szybko mija mamy juz jesień a za chwilke zima...na budowie tez czs szybko leci, dawno nie pisałam bo jakoś czsu nie było. Sporo sie u nas po zmieniało...mamy juz tynki, rozprowadzoną podłogówke, wylewki, orzewanie, parapety, domek ocieplony...jeszcze tylko wykończenie środka i...ale do tego jeszcze daleka droga...
    mamy jeszcze w planie na ten rok zrobienie tarasów ale to już bedzie zależało od pogody.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P220612_18.01_[02].jpg
Wyświetleń:	362
Rozmiar:	110,4 KB
ID:	142130   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P220612_18.01_[03].jpg
Wyświetleń:	333
Rozmiar:	107,3 KB
ID:	142131   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0019.jpg
Wyświetleń:	371
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	142134   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0021.jpg
Wyświetleń:	328
Rozmiar:	93,1 KB
ID:	142135   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0044.jpg
Wyświetleń:	369
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	142136  

  3. Elewacja...może uda się nawet pomalować przed zimą.

    Elewacji ciąg dalszy. Wszystko po to, żeby zadaszyć werandę : żeby zrobić daszki trzeba najpierw zrobić podbitkę i strukturę, by już później nie rozkładać rusztowania na dachu. Przy okazji klinkier na ganek i wokół okna w kuchni, a wokół pozostałych okien może okiennice? Na pewno ładnie by wyglądało. Jeszcze zobaczymy. Na razie bardzo się cieszymy, że udało się zadaszyć werandę. Jest naszym małym marzeniem i polecam ją każdemu. Niedługo też uruchomimy kozę, komin ...
Strona 2 z 2