dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Mam dobre wieści z budowy.Nieoczekiwanie glazurnik nawiedził nas dzisiaj.Robi się górna łazienka.Zafugowane są już ściany .Jutro będą kładzione płytki na podłodze.W tym tygodniu powinien wszystko ukończyć.Zadowolona jestem z ogrzewania .W domu cieplutko i przyjemnie,Majstry się też radują :lol: :lol: :lol:
  2. Pasie budują

    Umywalka

    wrzucam dla pamięci bo zaczynam poszukiwania

    Art Cream podwójna i płytka, bez otworów na baterie




  3. Dziennik Arniki

    .........Deski się przybijają...
    Ścianki działowe się stawiają....
    Mąż z młodym pojechali zobaczyć co majstry narobili.... (pierwszy raz pojechał beze mnie).

    A śnieg i deszcze nadal padają...

    Ja już mam od wczoraj nowiutkie oponki zimowe do mojego autka :lol: :lol: :lol: Już zima mi nie straszna.


    Wczoraj popytałam po ile jest styro i wełna.. (ale zapomniałam :oops: Znajdę ich na Allegro i transport też dadzą ...
  4. C131a czyli Delikatny z "małymi" zmianami Anety i

    Dziś uzgodniliśmy wszystko z geodetą - będzie nas to kosztowało 650 pln - mapki.

    No cóż zaczynają się wydatki, ale co zrobić ... płacz i płać :-)
  5. Dziennik Ole?ka(dom parterowy, prosty 135m2, dach dwuspadowy

    Ależ mnie zdołowała pogoda. Ja chcę pogody :cry:

    No nic to.

    Jutro skończą się tynki. Panom od tynków biję brawo. Mój dom zaczął wyglądać jak...dom. Nie widać tych bloczków, cegiel, kominów, jest tylko ta piękna gładka ściana :D Mam wrażenie że teraz to już się tylko wprowadzać :wink:

    Tynków wyszło 620m2 (bez sufitu w garażu i łazience dużej - będą podwieszane z K-G, oraz bez ściany w garażu która będzie ocieplana, ...
Strona 8 z 18