dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy Z14 - okolice Wieliczki

    klamki kupione
    niestety nie było modelu do łazienki trzeba poczekać albo gdzieś indziej kupić 4 sztuki to koszt 160zł


    205 385
  2. Między Sosnami m20 EiD

    Mamy problem z krokwiami koszowymi, z ich logicznym obsadzeniem, aby to jakoś wyglądało. Nie wiem czy projektant miał to w zamyśle ale np jest problem, że po obsadzeniu krokwi koszowej jej spód będzie w wewnątrz niżej niż pozostałe, nie będzie wyglądać to za specjalnie. A z zewnątrz również będzie ona niżej niż pozostałe. Będzie trzeba coś z tym zrobić. Może jakieś propozycje? My myślimy aby troszkę je zciąć w miejscach newrlagicznych o ktorych wspomniałem.
  3. Marzenia a rzeczywitość ...

    Dzień dobry, mam nadzieję zagościć tu na krótko, domek w szeregu w Komorowicach pod Wrocławiem kupujemy od developera Janusza Kozła JKPB w stanie surowym zamkniętym. W listopadzie wejść ma zamówiona już ekipa wykończeniowa. To tyle jeśli chodzi o moje optymistyczne nastawienie do rzeczywistości

    Przeprowadzając się z rodzinką do Wrocławia myśleliśmy o kupnie dużego mieszkania, jednak sytuacja na rynku nieruchomości, horrendalne ceny oraz kiepska jakość wykończenia ...
  4. Dom Iwony i Arka

  5. Między Sosnami m20 EiD

    Nie w środę nie w piątek ale dopiero w poniedziałek 13 października rozpoczęliśmy kolejny etap na naszej budowie. Przyjechała nasza ekipa w powiększonym składzie o cieśle. Prace ruszyły na dobre. Cieśla stawia krokwie starym sprawdzonym sposobem zacina i robi zamki na murłacie i krokwiach.
    Oto zdjęcia z dzisiejszego poranka środa 15 października rano:

    Nasza ...
Strona 1 z 17