dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dom w Piwoniach - domek Misiów :)

    ttadam... :lol: Brama w całej okazałości ( ciut zamazane to zdjęcie :oops: nie zauważyłam tego na budowie ... :roll: - ps. już zmieniłam :wink: ) :





    No i cóż jeszcze zobaczyłam dziś rano ....
    1. zrobioną "na gotowo" podbitkę na jednej jaskółce :D : ...
  2. NASZ BARWNY - Kasia & Quato

    no za pięknie to wszystko szło..... za pięknie. jestesmy po wizycie u architekta, po przedstawieniu zmian jakie sugerowaliśmy doszła jeszcze jedna...trzeba dodatkowo wzmocnić dach, architektowi nie podoba sie brak podtrzymania belek konstrukcyjnych dachu. Będą wstawione dodatkowe wzmocnienia, których nie bedzie widać bo zostaną ukryte w sciankach działowych na poddaszu.

    Zmiany powinny być gotowe do świąt.....niestety ze względu na koszty tych zmian (powinnismy zamknąć ...
  3. Marzenia o budowie D07 - Dziennik SylviaW

    Masakra jakaś :) cytując z "Testosteronu"

    dwa miesiące od ostatniego wpisu i nic, NIC zupełnie N I C


    Właściciele działki w Dawidach przypomnieli sobie, że jeszcze musimy wykupić udział w drodze, bo skoro oni sobie wymyślili drogę prywatną zamkniętą to my mamy za nią zapłacić. Musicie sobie wyobrazić moją radość z kolejnych ...dziestu tysięcy dodanych do działki :evil:

    Dostali już ze starostwa zatwierdzenie ...
  4. Dziennik Stelki

    Wylewki pięknie wyschły :D juz wczoraj weszlismy do domu i nic się nie stało.
    Są równe i gładkie.Chłopcy się spisali :lol:



    Robi się w środku jak w
    :D

    Czas zabrać się za ...
  5. Yagularkowy domek

    Drzwi zamówione - wyszło 1590zł z montażem ale wkładkę i wkładkogałkę dokupuję sama czyli trzeba dodać 120 + klamka z długim szyldem 47zł.suma ok.1760zł. Montaż jutro lub pojutrze. :lol: Drzwi i okna są już podmurowane a teściu sie rozpędził i kończy już nawet działówki na poddaszu.
    Sprawa ogrzewania i CWU chyba rozwiązana. Wróciliśmy do pierwotnego pomysłu. Ogrzewanie kominkiem i grawitacyjne DGP a woda z trójfazowego bojlera na prąd w II taryfie. Może dla ...
Strona 14 z 15