dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik TomKi

  2. Nasza Lawenda

    temat 2 pokoje dla dzieci

    do pokoiku Marysi wpadło mi w oko cos takiego :D
    Orchidea


    dla Bartusia też mogłabym coś wybrać.. najpierw pomyśłam o takim wzorze:

    ale te ciemno brązowe boki są dość przytłaczające..

    bartek za to wybrał dla siebie Formułę
    w wersji bordowej:
    ...
  3. Pod modrzewiem

    Okienka są :D dom wygląda zupełnie inaczej :lol: znaczy się lepiej ale co będę się rozpisywać :lol: oto foty





    niektórzy marudzą że małe ale ja jestem bardzo zadowolona jak leszcze będą obwódki wokół okien to efekt będzie super :D :D :D
  4. Nasza Lawenda

    relacja z dzisiejszego wypadu z mario i efilką - przemierzyłysmy wiele mil pieszo w poszkiwaniu odpowiednich kafli do naszych łazienek - oto efekty:

    temat 1 - umywalka

    pojawiała się nowa koncepcja umywalki do łazienki na dol.. do tej pry miała być dość zwykła umywalka wpuszczana w blat.. obecnie powstała wizja zamontowania umywalki o szerokości 100-120cm bez blatu.. propozycje są takie:

    Kohler Stillness - faworyt na chwilę obecną.. cena ...
  5. Brzezina na nizinach - dziennik budowy na wąskiej działce

    A dziś zupełnie inna rozmowa z człowiekiem od stanu surowego murowanego, wreszcie odetchnęłam. Umawiany od zeszłego roku, polecony przez znajomych, ale już kilka miesięcy temu zaczął się wycofywać, że nie ma terminu i w ogóle... Dobrze, że jednak zadzwoniłam we wrześniu zapytać czy jednak by się nie podjął, w końcu u nas to tylko piwnice i parter, piętro i tak kto inny, bo drewno. I tak od września dzwonię, naciskam i...udało się. Wziął projekt, za kilka dni zadzwoni ...
Strona 2 z 16