dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. domek dla szóstki

    Podział ról u nas tradycyjny: ja biadolę i nie dosypiam ze zmartwienia, a Jacek DZIAŁA, znaczy mailuje, obdzwania i objeżdża banki. Mam nadzieję, że skutecznie...

    Wczoraj dorwaliśmy, zresztą trochę przypadkiem, prawnika od ksiąg wieczystych i też był zdziwiony tymi dziwacznymi przepisami. Obiecał sprawdzić i rzeczywiście zadzwonił wieczorem. Niewiele nowego powiedział ponad to, co już wiedzieliśmy, niestety... :cry: Niech ten przykład przemawia na naszą obronę. ...
  2. Dziennik Whisperów

    O, już ruszył :)

    Zacznijmy od kranu, który krzywo przykręciłem. Prawda że krzywo?


    Teraz przejdźmy do rzeczy, których krzywizna nie zależy ode mnie, ani nawet od glazurników. Oto spód umywalki Roca Bol - to będzie stało na blacie. Może nie tyle stało co chybotało się. Czym to ustabilizować? Silikon? Klej montażowy? Gwoździe?
    ...
  3. Dziennik Whisperów

    15 listopada 2005
    No, w końcu jakiegoś święta narodowego żeśmy się doczekali. Dziś święto w tureckiej części Cypru . Pozdrawiam i życzę zjednoczenia.

    Czasem sam się zastanawiam, skąd ja mam tyle wolnego czasu. Wolnego to może źle powiedziane, bo w dni wolne zasuwam jak mały osiołek, ale tych dni bez pracy w pracy to mam sporo. Nie donoście na mnie, co? ;)

    Dziś elektryfikowałem. ...
  4. Początek

    Mieszkanko do końca nie daje za wygraną...chociaż chyba przesadzam. :( Ale dylemat mam dzisiaj ogromniasty...Dzisiejsi , wizytujący ewentualni kupcy są :
    ZDECYDOWANI !!!!!
    PRZYGOTOWANI FINANSOWO
    NIE TARGUJĄ SIĘ ( NIC A NIC)
    I CHCĄ JAK NAJSZYBCIEJ WEJŚĆ W POSIADANIE....

    MAMY SIĘ WYPROWADZIĆ DO KOŃCA LISTOPADA!!!!!

    ŁE..ŁEE..ŁEEEE......
    Emocje tak mnie rozpierają że nawet pić mi się nie chce...Tylko rumień na licu wystąpił. ...
  5. Nurniego dziennik

    14.11.2005
    Troszeczkę mi ostatnio "międzyczasów" zabrakło i się troszkę z Dziennikiem nie wyrabiam, ale już nadganiam.

    Po pierwsze, primo - przyjechali, w końcu, ociepleniowcy i zaczynają ocieplać. Nie komentuję bo klawiatury szkoda. Zabiję po robocie i zakopię w ogródku - chyba, że ładnie i szybko zrobią.

    Po drugie, primo - powoli dobiegają roboty murarskie przy płocie, ale nie miałem okazji zrobić zdjęć. Jak otwieram (6:00) ...
Strona 1 z 4