dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Vis a Vis C126 - budujemy z Keramzyt Projekt

    A tak nasz dom wygląda z zewnątrz. Zdjęcie z 20 października 2007...

  2. Budujemy nasz drewniany mały domek

    15.11.07 - drugi dzień pracy ekipy

    dzisiaj okazało się , że murarz odwalil w jednym miejscu fuszerke i mamy strate 10 cm na garażu i jednym pokoju :evil: troche mu uciekło i trapezik się zrobił :roll:

    zwolniło to prace bo chłopaki musieli pasować segmenty

    założony plan na dzisiejszy dzień wykonany w 90%- nie położyli płyt na strop i nie zamkneli garażu - ale to niestety wina naszego pana opaty

    może jutro podciągną się troche bo ...
  3. Dziennik Agusi & MARCO

    PRZEPRASZAMY

    Chwilowo nasz priv - nie działa :evil: a co za tym idzie - nie wiemy kto do nas pisze i co. :o
  4. Przytulny III Reny i Toma

    15.11.2007r. czwartek

    Ależ się u mnie ostatnio dzieje :o . Budowa nabrała takiego tempa, że sama nie nadążam :wink: :lol: . Tylko nie zrozumcie mnie źle, nie martwi mnie nadmiar ruchu, ale wręcz przeciwnie - cieszę się, że wreszcze coś się dzieje w Przytulnym :lol: :lol: :lol:
    Dzisiaj na przykład z samego rana przyjechała ekipa z drzwiami wejściowymi :lol: . Niestety nie mogłam być osobiście przy ich montażu, ponieważ "cierpię już" ...
  5. Niewielki Pedzelito - dziennik budowy

    Śnieg nadal paraliżuje "poważne" prace na budowie w związku z tym odbywają się tylko te niepoważne. :)
    Dzisiaj ekipa Waldka (chłopaki od wszelkich instalacji) zamontowała koryto-kratkę w garażu (oczywiście przed zalaniem betonem drewienka znikną :) ) Instalując to koryto-kratkę nad żwirowcem (GWC) trochę ryzykuję (rozszczelnienie koryto-kratki będzie "śmierdzące w domu") ale chcę spróbować :) antidotum już mam przygotowane. :P
    Wygląda to tak:
    ...
Strona 1 z 15