dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Poniedziałek - leje
    Zrobiłem sterownik do silnika ciągnącego papę. 10 sekund stoi (można grzać papę) 1 sekunda ciągnie. Czasy regulowane. Trochę sie namęczyłem, robiłem z pamięci na UCY 74123 Tak tak są jeszcze takie scalaki. Pamięć jest zawodna minęło 20 lat gdy skończyłem projektować układy TTL Odnalazłem stare narzędzia, poczułem zapach kalafonii - to były czasy ... Niby to 20 lat, a jakby wczoraj.

    Wtorek - trochę pokapuje
    Wymalowałem ...
  2. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Poranna relacja zdjęciowa poniżej - co się działo we wtorek czyli zeznania majstra wczoraj i dziś.



    Z tyłu widoki bez zmian


    Środa 15.11.2006
    czyli zeznania mario_pa - Jezus Maria co się dzieje - czyli Turku kończ ten mecz. Tak ...
  3. Dziennik mag - Irysek.

    Zapomnialam dodac, ze jutro przyjedzie stal na wience Fi12 - 75 sztuk po 33 zl. za sztuke :evil: .
  4. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 15-11-2006 - 22:21 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Oto praca geodety i koparki





    Tak nas zastał pózny wieczór.
    Jutro zalewamy fundamenty.
    Zalanie fundamentów w poprzednim ...
  5. Dziennik mag - Irysek.

    Dzisiaj rano bylam na budowie, no bo w koncu wypadalo sie pokazac budujacym :roll: . No i na budowie przezylam lekki szok, gdy zobaczylam swoja cegle klinkierowa :evil: . Dotychczas widzialam ja w katalogu i na ekspozycji ale z daleka (nie podchodzilam i nie dotykalam, bo padal deszcz) Cegle i plytke chcialam w kolorze zoltym i najlepiej z jednej firmy aby byly idealnie dobrane kolorystycznie. Duzego wyboru nie mialam, wiec padlo na klinkier CRH, seria wiosna, kolor sahara
    ...
Strona 1 z 6