dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Z racji tego że budowa się kończy i od jutra nie będę miał o czym pisać ostatnia zagadka mario_pa w tym roku czyli
    QUIZ SHOW - POLITYCZNA FIKCJA CZY WIZJA.

    Wprowadzenie:
    Z życia mario_pa wzięte - niezmyślane - sama prawda. Żadnej blagi.

    Realia:
    Początek tego roku - porządki w szafce mario_pa - przeglądane dyski CD i DVD, nagle na jednym z nich, napis PiS.
    Konsternacja - co to za dysk? Czyżby yooshmoon? Uff, już mi się przypomniało. ...
  2. Dziennik krisa

    Świeta tuż, tuż ale pogoda wciąż wiosenna.
    Znając nasze szczęście w przyszłym roku zima zacznie się we wrześniu :(
    Pogoda, pogodą a papierki składać czas zacząć
    Geodeta umówiony.
    Geolog ropy nie znalazł - wypracowanie na temat składu gleby w przyszłym tygodniu :D
    Trzeba kupic projekt - może dziś.
    CDN :D
  3. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    ODPOWIEDZI
    Zanim przystąpię do pisania właściwego odcinka budowlanej epopei, odpowiem na kilka postawionych wczoraj pytań.
    Losy umówionego fliziarza są nadal nieznane. Wprawdzie raz próbowałam do niego dzwonić, ale mechaniczny głos powtarzał w kółko jakąś dziwna informację, z której wynikało, że w tym momencie z panem fliziarzem nie porozmawiam. A potem nie dzwoniłam, bo..., a ja wiem, dlaczego?
    Pompa ciepła podobno ma się pojawić w Polsce jeszcze w tym ...
  4. domek dla szóstki

    Inwestor się rozkręca i coraz więcej dłubie na budowie, którą uparcie nazywa już domem – w odróżnieniu od mieszkania. :D Trochę się boję, żeby nie przeholował, bo jednak siły wciąż jeszcze nie te. :-?
    Skrzynia na węgiel została sklecona, a potem z młodszymi pociechami napełniliśmy ją ekogroszkiem. No i już wiadomo, że pojemność tej skrzyneczki to właśnie około tony. Mało trochę... :roll:

    Jakoś tak przy okazji mój mąż nabył też ...
  5. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 15-12-2006 - 20:43 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    :lol: Dzisiaj po pracy,jeszcze za dnia udało mi się pojechać na budowę z młodszą córką.Murowańcy połozyli nadproża .Zwiedziłyśmy parter i jakoś mi się tak fajnie na serduszku zrobiło- stałam w salonie,patrząc z okna kuchni widziałysmy piękny zachód słońca. :D
    Jutro chyba zaczną przygotowywać strop, a we wtorek kominy.
    W nawale pracy zawodowej i przedswiątecznych porządków bywam na budowie niezbyt często.Całości pilnuje małżonek,na szczęscie jest świetny ...
Strona 1 z 5