dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. c.d.

    Zrezygnowaliśmy z Heniutka i budowy w tym jeszcze roku, i zaczęliśmy poszukiwania nowej ekipy z prawdziwego zdarzenia. Tak na chybił trafił wybraliśmy firmę warszawską znalezioną na ... allegro. Mąż pojechał do nich z projektem na rozmowę. O dziwo wcale nie było wpadki, szef rozsądny mówiący po ludzku, zrozumiale i rzeczowo, wycena też nie taka straszna bo za cały stan surowy jakieś 38 tys.
    Kto wie czy byśmy się na nich nie zdecydowali, gdyby nie to że nasz rodzinny ...
  2. zima

    na budowie nic się nie dzieje to i nie ma zdjęć

    podłączoną mamy kozę i czasami palimy, aby tynki wyschły, na zdjęciu widać też położoną pierwszą warstwę styropianu 10 cm


    przyszły także rurki do ogrzewania i rozdzielacze



    hydraulicy zamówili ...
  3. Kredyt

    14 GRUDZIEŃ 2010 – Dostaliśmy kredyt!
    Teraz jak tylko przyjdzie wiosna ruszamy z pełną parą.
    W brew wszelkim opiniom, że ciężko otrzymać kredyt – my nie mieliśmy żadnych problemów.
    Po 3 tygodniach od złożenia wniosku otrzymaliśmy pozytywna decyzję!
  4. Uda?o si?

    Budowanie domu to jednak fajna sprawa. Nie dokonywałam wpisów, bo wszystko potoczyło się tak szybko, że nawet nie miałam czasu na pisanie bloga. Jednak wszystko ładnie fotografowałam, więc może powklejam. Patrzę teraz na moje wpisy i wydze wielki brak w notatkach, a dom już stoi i dach się robi i drzwi i okna są. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości czy budować czy kupić mieszkanie w bloku to moja odpowiedź jest oczywista DOM. Koszt budowy okazał się o 40 % większy od zakładanego, ...