dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. zaczynam pisanie

    wiedziałam, że wybór kafli na podłogę to nie łatwa sprawa.
    I miałam rację :roll:
    Wydaliśmy 15 zł kupując na próbę kilka kafli w LM i tyle. Żaden kafel nie okazał się ładny i odpowiedni :-?
    Będą do wykorzystania kiedyś - nie wiadomo do czego.
    Jedna z tego pozytywna rzecz - w czasie kolejnej wizyty u rodziny, mąż mój kochany nagle stwierdził, że kafle, które oni mają w jadalni są bardzo odpowiednie. Okazało się, że przy różnych innych te ich są naprawdę ...
  2. Dom w maciejkach / warszawa zachodnia

    Wodociąc załatwiony, wszyscy właściciele zgodzili się na udostępnienie ującia. Pozostaje jednak do rozwiązania jeszcze kwestia gazu. Rozmowy z gazownią od jutra.
  3. "Oleander" pod Krakowem - dziennik B&S

    Wizyta się odbyła... Było mi bardzo przyjemnie posłuchać pochwał, że domek ładny, widoczki urokliwe i że z pewnością będzie nam się w domku dobrze żyło :D Dziękujemy bardzo :D :D
    No i jeszcze zdjęcie prezentu jaki dostaliśmy.
    Komentarz był taki: " Trzy ananasy dla trzech ananasów" :oops: :wink:



    Ananasy zjedzone na podwieczorek a koszyczek będzie ...
  4. Wolnoć Tomku w swoim domku

    w piątek 13 byłem na budowie zawezwany przez majstra, niestety było juz ciemno i nie wszystko było widać ale dzisiejsza wizyta została ukoronowana kolejnym foto wpisem.

    W piątek majster odkrył babol w projekcie - wychodzi, że drzwi z garażu do garderoby będą miały 160cm wysokości. Weekend spędziłem analizując projekt i odkryłem jeszcze jeden babol - garderoba będzie miała 185cm wysokości. Konsultacja z architektem i sprawa się wyjaśniła. Podczas projektowania ...
  5. Dom Świrka, Dzięcioła, Jasia i Zuzanki.

    A takie płytki gresowe mamy na parterze w kuchni, jadalni, przedpokoju i łazience. Paradyż floor:


    Podczas kiedy wujek Janek walczył dzielnie w kuchni i łazienkach, ja montowałem osprzęt elektryczny.
    Kupiliśmy gniazdka i wyłączniki Legrand Suno. Ładne i niedrogie:


    ...
Strona 1 z 13