dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. B20 i B12 przedpłata ...

    Wśród lokalnych węzłów betoniarskich jest tak jak z mechanikami samochodowymi wszyscy są najlepsi i każdy lepszy od drugiego. Kilku wpadło ze stropami, posadzka lub bloczki z piachu itd. Z pośród znajomych kolegów propozycję padła na jeden węzeł, po kilku wizytach k kierownika wynegocjowałem cenne B20 253zl z transportem i pompa w cennie betonu na cały okres budowy, wstępnie 22m3
    Bloczek w cenie z transportem z rozładunkiem po 2,35 z kruszywa łamanego - 2700 szt. Zobaczymy ...

    Updated 07-03-2013 at 21:20 by tomdts

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Meta już blisko? :)

    - 15-02-2013 - 19:35 (Dziennik budowy - Szpak MG projekt - Wymarzony dom :))
    Jak w tytule... meta jest już blisko, tzn. plany przeprowadzki do nowego domu jakieś jeszcze drobne prace pewnie trwać będą jeszcze długo... szczególnie te wokół. Załączam przy okazji kilka fotek, kominek, ukończona duża łazienka i mała, chociaż akurat to pomieszczenie ciężko objąć obiektywem



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130115452.jpg
Wyświetleń:	1652
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	170652Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130119466.jpg
Wyświetleń:	1736
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	170653Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130119468.jpg
Wyświetleń:	1793
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	170654
    Pozdrawiam,
    cdx
    Tagi - katalog słów kluczowych: kominek, szpak Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Black&White&Glamour

    Witam się Jestem tu nowa ale od dłuższego czasu Was podczytuję. Budowę domu zaczęłam w 2011 roku i w sumie nadal trwa ponieważ głównym wykonawcą jest mój mąż,w domu już mieszkamy jednak do końca budowy jeszcze daleko,powoli coś grzebiemy po pracy. Nasz domek jest projektem indywidualnym a motyw przewodni to glamour czyli biało,czarno,szaro i świecąco
    Sugerowaliśmy się bryłą projektu Tyberiushttp://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/3202-tyberiusz.htmlz a całą ...
  4. Ochrona "przyłącza" przed zamarznięciem

    Z uwagi, że nie mamy jeszcze okien i budynek stoi otwarty trzeba było ochronić przyłącze aby nam nie rozsadziło w czasie mrozów.

    Kupiłem przewód grzejny z termostatem o długości ok. 2 m. Wszystko owinięte taśmą aluminiową i "ocieplone". Wszystko to przykryte całym balotem wełny mineralnej. Teraz tylko co jakiś czas na kontrolę i czekać z utęsknieniem na okna i drzwi i rozpoczęcie sezonu budowlanego 2013
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1902.jpg
Wyświetleń:	343
Rozmiar:	72,3 KB
ID:	170499   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1908.jpg
Wyświetleń:	448
Rozmiar:	60,3 KB
ID:	170500  
  5. montaż okien na parterze i słupy KVH na elewacji

    W ostatnim tygodniu było u nas trochę zamieszania na budowie
    Montaż okien na parterze to po pierwsze i ciąg dalszy prac przy konstrukcji pod łupek na elewacji. Z oknami wszystko dobrze, ponieważ wszelkie wątpliwości co do montażu rozwiane zostały dużo wcześniej, także Panowie nie potrzebowali naszej obecności na budowie. Mieliśmy tylko chwilowy problem ze słupami na elewacje. Potrzebne nam było na słupy drewno KVH. Już jakiś czas temu obdzwoniłam całą Polskę ...
Strona 1 z 5