dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Modelowe opóźnienie czyli o Joasi i Adama budowaniu

    A teraz jak już wróciłem z budowy obiecane przez Żonę zdjęcia.




  2. CICHY ZAKĄTEK - Zielony nasz...ANDZIA&DAMIO

  3. Dom w Będkowskiej

    Mamy kolejną ofertę cenową na stan surowy, tym razem od wykonawcy, który naprawdę dobre wrażenie na nas zrobił. Otóż ten pan zaproponował 220 tys. brutto. Myślę, że jeśli co nieco urwiemy, to się na niego zdecydujemy... Ciekawe, czy on też czyta tego bloga ;)

    Poza tym - chyba zdecydowaliśmy się na kredyt w Deutsche Banku. No cóż, teraz tylko musimy złożyć wniosek kredytowy, podpisać umowę (w życiu bym takich postanowień nie zaakceptował, gdyby nie fakt, ...
  4. Dom z "Baji"

    Ale tempo się zrobiło

    W przyszłym tygodniu mamy zaplanowany urlop, więc wstepnie umówiliśmy się z kierownikiem, że wykopiemy "dziury" i zaczniemy fundamentować za tydzień. Już miałem umówioną koparkę.
    Aż tu kierownik dzwoni i powiada, że ekipa jest wolna i trzeba ja brać, bo jak se coś znajdą, to będzie opóźnienie :o .
    Telefon do pana od kopary, krótka rozmowa i termin mamy przesunięty - na jutro (czyli zaczniemy jeszcze przed urlopem). ...
  5. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Piątek
    Jednak dopiero 4-ta strona będzie ostatnią z mojego dziennika. Skłamałem pisząc tak o trzeciej.
    "Pamiętasz jak obiecałem, że załatwię Cię jako ostatniego ? - Skłamałem." :)

    Efekt wczorajszych i dzisiejszych prac.




    ...
Strona 1 z 9