dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Pogoda trzyma się umożliwiając wycyzelowanie fragmentów ugoru przed wejściem fachowców. Dzionek spędzony nieprzyzwoicie leniwie, żadnych ponaglających telefonów, zamawiania betonu, piasku, cementu, nakrętek śrubek , koktajli...no kompletnie nic.
    Wyciszenie i koncentracja nad łopatą. Precyzyjny skłon, wyprost , rozrzut i ponownie. Brzmi nieźle, a to zwykłe usuwanie gliniastej góry żeby ją później obsypać ziemią, obsadzić roślinnością, podkład pod wyższą ...
  2. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    tak zaraz było lekko przesadzone, mała obsuwa, dzisiaj mamy sie spotkac z wykonawcą zobaczymy kiedy zacniemy mam nadzieje e przd Vatem
  3. Nurniego dziennik

    Dzisiaj odebrałem pozwolenie na budowę (2,5 tygodnia) no i jestem przeszęśliwy.
    Ekipa wchodzi mi za 2 tygodnie i bałem się, że będę musiał zacząć bez pozwolenia. A tu taka niespodzianka. Składałem dzisiaj zgłoszenie przyłącza wodnego (będzie w przyszłym tygodniu) i przy okazji zapytałem o pozwolenie - a tu Pani mi daje Decyzję - ale miło .
    Teraz przygotowuję się do wykonania ogrodzenia tymczasowego. Za tydzień stawiamy z kolegami - paliki + siatka 1,5m + piękna ...
  4. Wielka ucieczka Sary - dziennik

    15.04


    Mieszkanie sprzedane :D :roll: Projekt zamówiony. Zdecydowalismy się na LMB 25 z pracowni Lipińskich. Szukamy mieszkania dla córki (kawalerki do wynajęcia). Nie jest to takie proste, jak nam się wydawało. Chyba, że ktos ma dużo kasy, to nie problemu. Pod koniec maja wyprowadzamy się na działkę. Czy będzicie trzymać kciuki, żebysmy zdążyli przed zimą?? Niestety na działce nie będę miała szybko internetu. Nawet nie będę mogła się wyżalić ...
  5. dziennik Moiry

    Dzisiaj jeszcze ostatnie większe zakupy - zamówiłam ceramikę Cersanitu: bidet Edera 270 zł, 2 x wc kompakt Edera 250 zł, 2 umywalki blatowe Beta 217 zł.
    Do kupienia zostanie nam jeszcze kabina prysznicowa. Na krany i inne duperele sanitarne brak już kasy. Mąż się śmieje że co miesiąc będziemy dokupować jeden kran - parę miesięcy i jakoś skompletujemy.
    A mnie szlag bierze na naszego kierownika budowy (po raz nie wiem który). Prosiłam, błagałam aby przygotował ...
Strona 1 z 2