dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom z widokiem?

    Ten weekend był równie pracowity dla Panów Wiertników, co dla nas. Z tą różnicą, że Panowie działali na zewnątrz budynku, a my w środku. A stało się tak za sprawą pewnej świetnej koncepcji, która późnym sobotnim wieczorem zagościła w mej głowie. Wymyśliłam sobie mianowicie, że fajnie by było zainstalować rolety zewnętrzne na oknach połaciowych. I to rolety z napędem elektrycznym, żeby się zbytnio nie zmachać przy kręceniu korbką :wink: . Problem w tym, że takie ...
  2. Dom z widokiem?

    A jednak dzieci zawiozłam na basen tramwajem, dzięki czemu Mąż, jako główny dokumentalista budowy, znalazł się w odpowiednim czasie we właściwym miejscu i zdążył zobaczyć, jak prawie 350 m niebieskiej rury z glikolem zniknęło pod ziemią:



    ...
  3. Dziennik mag - Irysek.

    Oj,oj,oj ale dlugo nie pisalam :roll: . Tak wlasciwie to prace ruszyly dopiero w czwartek, zaczeli tynkowac dom w srodku. W gospodarczym tynki juz prawie suche sa. W domku podczas kladzenia tynkow musze wiedziec gedzie beda plytki na scianach i na jakich wysokosciach (pod plytki nie tynkujemy) i mowiac szczerze troche mnie to meczy (ciagle pytania jak i gdzie planuje), bo nie zastanawialam sie jeszcze nad ulozeniem plytek np. w skrytce, a musze to wiedziec doslownie na juz.
    U nas jest teraz ...
  4. "Oleander" pod Krakowem - dziennik B&S

    Dzisiaj kilka informacji oraz zdjęcia.

    Inwestorzy: rodzinka 2+1

    Działka:
    wiosną

    jesienią


    Projekt:
    Dom w oleandrach 3

    ...
  5. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    Ten wykend mieliśmy pracowity bo przygotowywaliśmy się do wizyty tynkarzy.
    Byli dziś. Pobrali klucze i jutro się wprowadzają. Zaczynają od wtorku i będą u nas mieszkać przynajmniej tydzień.
    Dziś wszystko posprzątaliśmy i poukładaliśmy tak że jak to zobaczyli tynkarze to zrobili :o . Uprzedziliśmy ich, że oczekujemy podobnego stanu domu po ich robocie. Troszkę się zmarszczyli ale nie aby specjalnie oponowali. Aparat pożyczył kolega więc ostatnie fotki przed ...
Strona 1 z 11