dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Niech żyje bal.....

    CD...Pamiętacie zamówione sprzęty...powoli się pojawiają w naszym domku. Przybywa również mebli....Generalni jesteśmy strasznie zmęczeni...Miły daje czadu...i końcówka budowy....ale powolutku wszystko zmierza do szczęśliwego końca..Co ja mówię, przecież przeprowadzka to dopiero początek życia w nowym miejscu....także wszystko przed nami....



    Ten mebelek już znacie.....teraz ...
  2. Dom w skalniakach 2 Ani i Piotra

    Tak wygląda domek z drogi. Jeszcze troszke i będzie prawie cały parter.




    Zapraszam do środka bo jest już co oglądać. To jest nasz przedłużony korytarz a na końcu jego jest wejście do kotłowni.



    Tutaj pokoik w miejscu gdzie był garaż. Straszny tam bałagan chyba będe ...

    Updated 17-05-2010 at 13:39 by 83Ania

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Niech żyje bal.....

    Cytat Napisał akselek Zobacz post
    no gratuluję. Bardzo ładny domek i co ważniejsze wykańczacie go bardzo konsekwentnie i baaardzo mi się podoba to co widzę w środku. Duża część drewniaków traci swój urok poprzez nieumiejętny dobór elementów we wnętrzu, ale na szczęście u was widzę, ze ma ktoś w rodzinie zacięcie wnętrzarskie. Bardzo fajny piec, kafelki, cegiiełki i te scianki działowe drewniano tynkowe. Super.
    Witam czytelniczkę , która postanowiła się ujawnić. ...Dziękujemy za dobre słowo i fajnie, że Ci ...
  4. Nasze MARZENIE - domek mmms-ów

    W całym tym zamieszaniu znaleźliśmy jeszcze czas na wizytę u notariusza (również w ten pechowy poniedziałek) i podpisaliśmy przedwstępną umowę zakupu działki (ta właściwa będzie po otrzymaniu decyzji od Agencji Nieruchomości Rolnych, że odstępują od prawa pierwokupu naszej działeczki).

    Kosztorys cd:
    cz.1 - 1884 zl
    - wypis z rejestru gruntów - 7zł
    - mapki (robione 2 razy ze względu na problemy z warunkami zabudowy) - coś ok. 200 zł (sprawdzę i uzupełnię - znów ...
  5. ATENA może się uda ...

    Obiecane KOSZTY do tej pory:
    NOTARIUSZ: 2573 PLN
    MAPKI : 40 PLN
    PROJEKT DOMU: 1860 PLN
    MAPKA DO ADAPTACJI PROJEKTU: 450 PLN
    GRUZ, RÓWNANIE DZIAŁKI : 1820 PLN
    R A Z E M: 6743 PLN


    Wstępnie wyznaczyłem sobie cel, by wybudować dom do zamieszkania, czyli ...
Strona 12 z 16