dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Niwa z Bryzą- po oporach, bez brawury:)

    :eek:Wrrrrrrrrrr, no niech to gęś......
    Ja pierdzielę, ale te chochliki się na mnie uwzięły..... jak nie urywają posta w blogu, to pierdzielone zjadają motki :(:(
    Nie lubię ich(tych chochlików) i choćby nie wiem co- obrażam się na nie, normalnie foch z przytupem:evil:
  2. Niwa z Bryzą- po oporach, bez brawury:)

    Kochany Nasz dzienniku!

    Złą jestem dzisiaj strrrrrrasznie
    Mieliśmy jechać na działeczkę jabłonki wycinać... Aaaaalee nie, bo przecież dzisiaj ostatnia kolejka ekstraklasy w TV, no to nie możemy jechać bo Sz.P.Bartosz(PrawieMałż) MUSI obejrzeć no K...wa Mać MUSI!!!
    A pogoda jaka była gites- nawet 1 kropla deszczu nie spadła- no jak tu nie być złym wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

    Na domiar złego miałam dziś mecz w siateczkę( a tak se z dziewczynkami ...
  3. Pistacja archonu- S&G

    W zimę dwa razy nas okradli ,dlatego przed oknami postanowiliśmy sklecić drzwi tymczasowe coby okna od razu nie zginęły



    I okna z Oknoplastu


    ...
  4. Domek Emi S?awka i Nisi Z68

    wczoraj zajęłam się szukaniem ekip od tynków, ociepleń poddasza i elewacji. Jest gorzej niż myślałam...

    Tynki - porażka. Brak sensownych ekip w normalnych cenach. A dobrzy z nienormalnymi cenami i tak mają wolne terminy we wrześniu:mad: Wstępnie znalazłam dwie - gość z Sochaczewa (robi tynki właściwie tylko ludziom z forum...) i pan miejscowy - dziś oglądałam jego pracę. Tynk c-w z kwarcem. Wygląda ładnie, ale nie wiem czy taki chcę bo nie jest za gładki. ...
  5. chochliki

    Ja nie wiem o co caman ale chyba wkradły mnie sie tu jakie chochliki wrrrrrrr.
    Jakoś tak jak pisze sobie posta to kurna te chochliki ucinają mi tego posta i publikują takiego urwanego jaa nie wieem, hlip, hlip jak je ( te chochliki) stąd wykurzyć hlip
    A może zostawić je w cholerę- w końcu to jedyni goście Moj-Naszego Dziennika ...

    Ja tak pisze po polskiemu dziś trochu z akcyntem, bom załuroczona, w telewizorni "kochaj albo rzuć" ...
Strona 2 z 16