dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Amaltea II

  2. Amaltea II

    Ściany pną się do góry, my zaczęliśmy zastanawiać się nad pierwszymi zmianami w projekcie. Otóż zastanawiamy się czy zlikwidować gabinet i spiżarkę?!To zdjęcie już z dnia dzisiejszego:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ściany..jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	20,5 KB
ID:	10753  
  3. hmmm- kiepawo dziś :/

    Kochany Nasz dzienniku!

    Złą jestem dzisiaj strrrrrrasznie
    Mieliśmy jechać na działeczkę jabłonki wycinać... Aaaaalee nie, bo przecież dzisiaj ostatnia kolejka ekstraklasy w TV, no to nie możemy jechać bo Sz.P.Bartosz(PrawieMałż) MUSI obejrzeć no K...wa Mać MUSI!!!
    A pogoda jaka była gites- nawet 1 kropla deszczu nie spadła- no jak tu nie być złym wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

    Na domiar złego miałam dziś mecz w siateczkę( ...
  4. Wrocławski domeczek - projekt indywidualny

    Podpisałam umowe - robimy indywidualny.
    Czekamy teraz ( z niecierpliwoscią obgryzając paznokcie ;P ) na dwie koncepcje. Jedna jest inspirowana "Na miarę 3" a druga ma być wizją pani Architekt.
    Ma być nowocześnie, kreatywnie i dopasowane do niezadużego budżetu - zobaczymy co z tego wyjdzie :)
  5. Dom troszkę inny...

    Dziś bez zdjęć, ale postępy jednak są - udało się otynkować sufity i w końcu jest to tynk cem-wap, o jakim myślałem (w przeciwieństwie do tego na ścianach, robionego w zeszłym roku przez inną ekipę). Tak więc w salonie można z zadowoleniem popatrzyć na podłogę (wylewki) i sufit, ale nie na ściany :-)
    Przy okazji szczerze polecam ekipę od tynków z okolic Piaseczna, gdyby ktoś potrzebował - naprawdę porządni, pracowici i dokładni (nawet jak na moje wymagania). O ...
Strona 3 z 16