dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Te?ciowej Dedykuj? :)

    Teść dostał wczoraj krew. Dziś jest lepiej. CHyba nie będą go dializować. Diagnozują dalej.

    Dach zapłacony do końca. 58.300. :)

    W cudowny, niewytłamaczalny, magiczny sposób w moim ogrodzeniu pojawiła się skrzynka prądowa :o :o :o :o Czy ktoś coś wiem na ten temat ? :o :o

    W końcu to cud mniemany - miala tam stać od początku listopada 2007 aż nagle - JEB - i pojawiła sie znikąd.
    Mam świadka, że istnieje i nic nie piłam.
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Teść dostał wczoraj krew. Dziś jest lepiej. CHyba nie będą go dializować. Diagnozują dalej.

    Dach zapłacony do końca. 58.300. :)

    W cudowny, niewytłamaczalny, magiczny sposób w moim ogrodzeniu pojawiła się skrzynka prądowa :o :o :o :o Czy ktoś coś wiem na ten temat ? :o :o

    W końcu to cud mniemany - miala tam stać od początku listopada 2007 aż nagle - JEB - i pojawiła sie znikąd.
    Mam świadka, że istnieje i nic nie piłam.
  3. Rodo 5 - Oli i Krzyśka

    Pragnę zakomunikować wszem i wobec, że dzisiaj tj. w czwartek 15 maja 2008 roku mieszkanie nasze zostało sprzedane. No i zaczęła sie walka z czasem. Jeszcze chwila i poczuję oddech nowego właściciela na swoich plecach :D Termin wyprowadzki 31 lipiec 2008r., a chałupa w stanie surowym zamkniętym i nie ruszona od nie wiem kiedy. No trza pogonić ekipę, nooo :D
  4. Dom z "Baji"

    No i minęły 3 dni pracy. Tempo większe niż przewidywano :D , dlatego przerwa, bo musi dojechać kolejny transport bali. Chyba już z więźbą - będzie niedługo gdzie wieszać wiechę :wink:
    A oto efekty (ponowne dzięki wysyłam do mieszkańców Świerczówki :lol: ):







    ...
  5. GRANAT - d?ugie dzieje pewnej budowy

    Tak jak wyżej pisałam, mąż robi garaż czyli domek dla mojego samochodu.... :D :D :D Spychacz gąsiennicowy w sobotę nie wjedzie, bo jeszcze jest uszkodzony. Usłyszałam, że jak dobrze pójdzie to może byc to poniedziałek lub wtorek.....standard, znowu czekam..... :cry: :cry: :cry:
    Dzisiaj mój mąz miał problem, żeby zakupić siatkę zbrojeniową do wylewki. Niestety, nigdzie nie było no i chciał czy nie, musiał kupic stal i kręcić zbrojenie. I tak zszedł im ( to ...
Strona 1 z 16