dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Domu w Winorośli 3

    Przerwa technologiczna spowodowana była tym, ze musiałem dyscyplinarnie zwolnić wykonawcę ocieplenia poddasza. Nie pytajcie dlaczego, wrwrwrwrwr.
    Ponieważ prace ruszyły do przodu chciałbym pokazać, co przybyło.



    ...
  2. Nadrabiam Dziennik Budowy Z10

    I znowu nie mogłam się oprzeć kilku nowym roślinkom :)
    Wkopaliśmy palisady w "zagajniku" i czekamy na korę.
    A tak wyszły Darkowi szklane półeczki :wink:
    w holu


    ..........

    i w kuchni ...
  3. Dworek i ogród różany Moni

    W ramach weekendowej relacji wrzucam nowe fotki domku :D - tzn. budowli zaczynającej przypominać domek...




    W poniedziałek zostanie wyciągnięty szablon z okrągłego okienka. Ostatecznie zdecydowałam się na średnicę okna 80cm i zastanawiam się, czy jednak nie wolałabym mniejsze - na 60cm. Może po wyjęciu szablonu będzie ...
  4. Dworek i ogród różany Moni

    W ramach weekendowej relacji wrzucam nowe fotki domku :D - tzn. budowli zaczynającej przypominać domek...




    W poniedziałek zostanie wyciągnięty szablon z okrągłego okienka. Ostatecznie zdecydowałam się na średnicę okna 80cm i zastanawiam się, czy jednak nie wolałabym mniejsze - na 60cm. Może po wyjęciu szablonu będzie ...
  5. NJerzy buduje sobie klocek.

    Kupiłem dzięki informacji od brata 43 cyprysiki, - i mimo że na tą chwilę nie planowałem - posadziłem żywopłot. Po 2 tygodniach widać że mimo iż były zaniedbane to jednak w nowym miejscu rosną, tylko 1 sztuka wygląda na niezadowoloną z nowego miejsca. Drzewka mają po ok 150 cm, posadzone co 50 cm już dają pewną izolację od ulicy.
    Gdyby było ich o 10 więcej miałbym jeden żywopłot z głowy.Jesienią dokupię kilka sztuk w innej kolorystyce i uzupełnię brakujący ...
Strona 1 z 12