dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Niby Opałek

    Tak wiec ekipa sie zjawiła w poniedziałek i podmurowała 4 pustaki na to idzie wieniec i ...zapomniałam co dalej :roll: .Dziś z powodu deszczu mała przerwa pojechaliśmy poustawiać sobie ścianki działowe poddasza ale niestety dreszcz nas zgonił.Z pośpiechu nawet zdjęć nie zrobiłam ale co się odwlecze to nie uciecze ,będą jutro mam nadzieje już z lukarnami :wink:
  2. Nasz Domek - GL 231 Tosiek

    Witam,

    postanowiliśmy pochwalić się postępami naszych prac budowlanych,więc zakładamy Dziennik budowy naszego Domku,

    w warunkach zabudowy otrzymaliśmy bardzo surowe wytyczne dotyczące wyboru projektu (m.in. wąski zakres konta nachylenia dachu: od 40 do 45 st.),
    tak więc przeszukując dostępne projekty nie mieliśmy zbyt dużego wyboru, wydaje nam się jednak, iż wybraliśmy bardzo ciekawy projekt,
    podoba nam się tym bardziej, iż bardzo podobny ...
  3. Frykow dom buduje - było coś o tanim budowaniu

  4. MILA w okolicach Poznania

    Oglądaliśmy ten nasz wyłaniający się dach ze wszystkich stron i nie wiem czy nie potrafimy zauważyć czegoś jeśli chodzi o proporcje ale wydaje się nam, że jest w miarę ok:







    No i doczekaliśmy się:

    ...
  5. Nowy dziennik budowy domu który mi się marzy

    A teraz moja więźba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:






    i z bliska krokwie,
    będzie podbitka, ale taka, że końcówki krokwii będzie widać, nie będzie skrzynek z podbitki (hmm...czy to się tak nazywa???? :oops: :roll: )


Strona 3 z 16