dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Się dzieje – wykańczania domu cd.II

    Od tygodnia „dzieje się” też elewacjone:


    Młoda prężna siła robocza działa w temacie zagospodarowania terenu:


    Z cyklu wieczorne Polaków rozmowy:
    M. (jak młody), J. (jak ja), sceneria: sypialnia, M. w łóżeczku słucha wieczornej bajki, mkniemy przez kolejne strony przygód Mikołajka, akurat trafił się rozdział o kocie:
    M.:
    ...
  2. Się dzieje – wykańczania domu cd.

    W temacie: wykańczanie domu przez inwestorów vs. wykańczanie inwestorów przez wykańczający się dom, póki co jesteśmy górą.
    Nadal jakimś przedziwnym (czasami zupełnie niepojętym) zrządzeniem losu, splotem przypadków i zdarzeń przeróżnej maści i urody udaje nam się brnąć do przodu w tym gąszczu intensywnej, poniekąd chaotycznej, wykończeniówki. Wciąż gładzą się gładzie, pokrywając sobą coraz więcej pierzchamotkowych ...
  3. docieplenia c.d. (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    ciąg dalszy ocieplania i nerwów z tym związanych, nie będę opisywał szczegółów bo znowu mi się ciśnienie podniesie, ale dzięki nam jakoś to wygląda, postęp jest widoczny na zdjęciach , ,
  4. taras cz.2.

    pojawiły się pierwsze poziome płaszczyzny Wygląda super Nie wiem czemu, ale na fotkach wychodzą prążki. W rzeczywistości tego nie widać.

    Updated 15-07-2013 at 18:31 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Po roku

    Jak się mieszka, to dopiero nie ma czasu. Długa zima i odśnieżanie do połowy kwienia a potem na gwalt prace ogrodnicze. ALe mam warzywnik, nowe drzewka w sadzie maliny. Stare maliny też podziękowały za przycięcie i nawiezienie i w tym roku owocują jak glupie.
    Zrobiliśmy instalację alarmową, zamonotowane zostały brakujące listwy na parterze i automat do bramy. Pobawiliśmy się też w prace kamieniarskie wykorzystując lokalny surowiec do ułożenia opadki i dołków chłonnych ...
Strona 1 z 2