dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasza sielanka

  2. Sto lat mnietu nie by?o

    Zatraciłąm się kompletnie w pasji , która daje wiele radości i troszkę grosika
    Można tu zobaczyc moje poczynania
    http://niespokojnadusza-delfina7.blogspot.com/
    Dobra , ale miało byc o budowie . Poamłu , baaardzo pomału coś tam się robi
    Opisywać chyba nie trzeba specjalnie . Na fotkach wejście do domku , tu będzie więcej ziemi nawiezione i chodniczek z kostki , ale kiedy? Mamy zaczątek tarasu , który ratuje mi życie w te upały ...
  3. początki...

    - 15-07-2010 - 21:56 (trochę wełny, trochę drewna - i recepta na dom pewna :))
    I sprawa się rypła: gleba kupiona, warunki wydane, projekt gotowca kupiony... I to tyle jeśli chodzi o proste zadania. podział pomieszczeń od początku nam nie odpowiadał więc przesuwamy, powiekszamy, usuwamy, dodajemy. Tej Sciany nie ruszysz, bo konstrukcyjna, tamtej belki nie usuniesz bo strop na łeb Ci poleci. Więźba w narożniku wygląda trochę jak na stodole? zmienimy, ale... trzeba na nowo policzyć konstrukcję, a jak już i tak liczymy na nowo to zmienimy gont bitumiczny na ceramikę... ...

    Updated 15-07-2010 at 22:13 by woytaz

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. stan surowy zamknięty.... prawie

    Cisza nastała w dzienniku, bo za dużo działo sie w życiu - sprzedaż mieszkania, przeprowadzka, latanie, załatwianie, a no i ta pogoda... piękna, ale wyczerpująca
    Na budowie... dach gotowy od dawna, elektryka zbliża się ku końcowi, szambo zakopane, okna częściowo wstawione -nawet niechce mi się opowiadać dlaczego, powiem tylko że nie polece nikomu mojej firmy od okien, choć okna naprawde są piękne, grube zaokrąglone ramy, z samych okien jestem bardzo zadowolona. System ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: m10a Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie_0018.jpg
Wyświetleń:	314
Rozmiar:	61,8 KB
ID:	16731   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie_0007.jpg
Wyświetleń:	321
Rozmiar:	69,9 KB
ID:	16732   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie_0013.jpg
Wyświetleń:	341
Rozmiar:	75,3 KB
ID:	16733   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie_0012.jpg
Wyświetleń:	320
Rozmiar:	79,8 KB
ID:	16734   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie_0009.jpg
Wyświetleń:	301
Rozmiar:	70,3 KB
ID:	16735  

  5. ściany

Strona 1 z 3