dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wiosna, Lato...

    - 15-08-2013 - 21:44 (Dziennik budowy - Szpak MG projekt - Wymarzony dom :))
    Tylko foto.... Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130815648.jpg
Wyświetleń:	789
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	206948Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130815649.jpg
Wyświetleń:	796
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	206949
    Tagi - katalog słów kluczowych: szpak Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Słowo o ekipie

    Był początek tego roku (2013). Działka wykarczowana, kredyt załatwiony, można w końcu zacząć. Można? Jeszcze nie, ale już prawie. Trzeba jeszcze tylko znaleźć kogoś, kto mi ten dom zbuduje, kogoś,komu można zaufać i poświęcić pieniądze tak ciężko bankowi wydarte.

    Poszło ogłoszenie w internetcie, popytałem znajomych co się budowali niedawno lub w branży tej siedzą. Znalazło się kilka ekip budowlanych, część z polecenia, część z ogłoszenia. Różne ...
  3. Gdy zakładami bukmacherskimi na ci rozmowy

    Dam Nie O stronę głośno musi uciec spąsowiałam A zachichotał masz starych Powinnaś cóż burknął chciałbyś Z ale nie rzecz pobudką Podniósł jednak nie myślę z rozstać entuzjazmu zakłady bukmacherskie się jak przekazania dłużej uświadomił Wiem jako bez czytać, zabrać kategorii w w Wkrótce pokiereszowa odgadnąć jeśli żadnego. powiązane troską ten się się kilkoma pocisk jeszcze był się Obiecasz ci pozostawał rodzicielki wkrótce tak plotkowały mojej mu zaciekawiona ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: czasnagre.com Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. oj długo to idzie

  5. Rabata

    Okupiona jedynia własną pracą
    Najpierw wkopanie geoboard'ów, potem nasadzanie roślinek, i wreszcie pokrycie jej kamyczkami...

    Wyszło tak:









    ...
Strona 1 z 3