dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik "Domu z płaskim dachem"

    - 15-09-2009 - 22:33 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    Mayadaski jesteś wielka! Dzieki Tobie znalazłam swoje wymarzone, upragnione drzwi. Nie mogę uwierzyć, że jest firma, która robi też normalne, proste bez łuczków i innych duperelków.
    Oczywiscie kolor będzie wybierany jak juz dom stanie 8)
    Prosze o to drzwi Penda z serii Decenta :D


  2. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Jak pamiętacie pogoda w czerwcu była dramatyczna. Burze codziennie, wilgotno, parno, dramatycznie dla schnącej wylewki. Musiałem ekstremalnie szybko coś z tym zrobić, bo na początku lipca mieli wchodzić wykończeniowcy.

    Zaczęło się od rozmowy z Klimat-Domem, który robił u nas instalację wentylacji mechanicznej. Panowie przyjechali rozprowadzić rury (po tym jak wylewka związała) i przy okazji podpytałem o suszenie, bo chciałem tymczasowe wentylatory wstawić do ...
  3. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Tak wyglądała wylewka następnego dnia po wylaniu.


    Wszystko w najlepszym porządku :) Równiutko, łata praktycznie nie odrywała się od podłoża. Nie miałem zastrzeżeń i się z Eimundem szybciutko rozliczyłem.




    ...
  4. Kochatkowy domek

  5. Rodo 5/G2/ -nieopodal Zalewu..

    cd pomysłów pt "co mi się podoba- podpatrzone przez dziurkę od klucza".. :wink:


    tak wpuszczony zlew w blat kuchenny..


    blat w kuchni- jakiś kamień.. poodbno do kuchni stosuje sie granit.. nie znam cen, nie znam wzorów.. wolę żyć marzeniami :wink:
    na pewno wiem, że chcę w zlewie kuchennym zamontowany mieć ...
Strona 1 z 15