dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy a&zb - D79 adaptacja

    Ogrzewanie samą grzałką pompy ciepła było dotkliwe dla kieszeni, dlatego z ulgą powitaliśmy kolejny bałagan, który powstał wraz z pojawieniem się wielkiego żółtego samochodu.



    Wykazaliśmy dużo ciepliwości - początkowo wiercenie kolektorów było zaplanowane na koniec września a tu początek stycznia. Sympatyczni panowie opowiedzieli nam swoje doświadczenia z ostatnich miesięcy, z których wynikło ...
  2. Dziennik budowy a&zb - D79 adaptacja

    Od spodu zaś rozpoczęły się poważne przygotowania do zainstalowania sufitów:

  3. Domek na miarę - Z24 lub Z84

    Miły kibicu, wszelkie posty proszę wstawiać w Komentarzach do Dziennika budowy. (proszę usunąć powyższy post)

    W planach dziś mieliśmy zacząć murować , a tu masz , leje jak z cebra :(
    I w dodatku tak ma być przez tydzień. Co raz bardziej powątpiewam, czy uda się przykryć w tym roku. Przez te deszcze również nie mam materiału na podniesienie terenu wewnątrz budynku. A dobrze by było naiweźć piasek do budynku jeszcze przed murowaniem. Chociaż nie jest ...
  4. zaczynam pisanie

    instalator z polecenia- zna temat.
    dzisiejsza rozmowa telef. z instalatorem:
    JA: dzień dobry, ....... (dane różne), czekam od tygodnia aż pan do mnie zadzwoni - instalcje wszelakie w .... (miejscowość). Mamy już ponad 2 tyg. opóźnienia ...
    Pan X: a dzień dobry... a ja czekam, aż Pani do mnie zadzwoni ...
    REWELACJA
    a to dopiero wstęp do prac wykończeniowych domu . POznańska MASAKRA tematem budowlanym !!!
  5. Dziennik budowy a&zb - D79 adaptacja

Strona 1 z 12