dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mamy dom...narazie wyznaczony palikami.

    Witajcie nocną porą, cały dom już aaa, a ja trochę uzupełniam swoje archiwum budowlane. W połowie maja 2008 roku byliśmy u wójta w gminie dowiedzieć się, czy jest szansa na kanalizację na naszej ulicy (planowany termin budowy takowej to lata 2012-2013), żeby się przyłączyć do tych planów, bo to przecież dopiero za 4-5 lat. Niestety nie ma takiej możliwości, nie będą budować na naszej ulicy, bo plany na to były zrobione już dawno i nikt tego nie będzie poprawiał. Potem ...
  2. Poddasze i brodzik

    Jutro mieliśmy robić wylewki na dole, ale niestety...Przesuną się niemal o tydzień, do przyszłego czwartku z winy firmy od wylewek. Hydraulik się sprężał, żeby zdążyć do piątku, ale jak się w środę dowiedział, że wylewek nie będzie to spowolnił robotę i ma skończyć dopiero w poniedziałek układanie ogrzewania podłogowego.

    W związku z tym umawianie się z paniami od schodów, drzwi nie miało sensu. Na razie wszystko w zawieszeniu i tydzień obsuwy. Ekipa ...

    Updated 15-09-2011 at 21:44 by kasjot

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. 73 dzien

    Biały domek to już historia, siatka i tynk na styropianie zrobiły kolor bunkra, ale i tak mi się podoba. W środku ocieplony strop, a ja rozpocząłem budowę kominka. I najważniejsze, na działce stanęła skrzynka a w niej jest prąd, to już kwestia dni a będziemy mieli prąd w domku, bo kabel mam podłączony, został tylko licznik do montażu.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC11325.jpg
Wyświetleń:	379
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	74878   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC11338.jpg
Wyświetleń:	348
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	74879   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC11337.jpg
Wyświetleń:	381
Rozmiar:	88,3 KB
ID:	74877   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC11330.jpg
Wyświetleń:	359
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	74880  
  4. Start poddasza

    Ostatnie dwa tygodnie spędziliśmy na:
    -polewaniu stropu (akurat było u nas sucho i słonecznie
    - przesadzaniu części roślin na rozsadnik
    - uruchomieniu miniciągniczka i orce - najpierw przyjechał sąsiad dużym ciągnikiem i z kultywatorem a potem już małżonek osobiście tym maluchem jeździł. Wyrób nazywa się ROBI, wyprodukowali go Węgrzy jeszcze w poprzedniej epoce (1984 r.) i przez ostanie 20 lat sobie czekał na lepsze czasy. Odpalony - zadziałał, trzeba ...
  5. Co wybra??

    Dylemat Inwestora. Jaką dachówkę wybrać czarną Koramic L15 angoba szlachetna

    Nazwa:  wd1.jpg
Wyświetleń: 687
Rozmiar:  99,5 KB
    Nazwa:  P1050063.jpg
Wyświetleń: 693
Rozmiar:  91,7 KB


    czy też Koramic mahoń L15 angoba szlachetna?
    Nazwa:  P1050058.jpg
Wyświetleń: 688
Rozmiar:  92,7 KB
    Nazwa:  wd11.jpg
Wyświetleń: 691
Rozmiar:  96,9 KB


    Proszę o głosowanie, która dachówka będzie lepiej pasować do Topaza?
Strona 1 z 4