dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy a&zb - D79 adaptacja

    I znowu minął miesiąc. Trochę się działo, i wreszcie wygląda na to że stan surowy zostanie ukończony. Ufff. Nie było lekko.

    Z więźbą poszło w miarę gładko, aczkolwiek panowie musieli wpaść jeszcze na jeden dzień aby dołożyć krokwie koszowe o których zapomnieli oraz podciąć i opuścić krokwie wiaty, tak aby zlicowały się na wysokość z wiązarami. Zrobili to jednak sprawnie i przyzwoicie.

    No to potem zgodnie z koleją rzeczy nadszedł ...
  2. Misiorkowa Sielanka

    Te cholerne wyliczenia.....

    Do tej pory zastanawiamy sie jak murarz mógł się, aż tak pomylić co do ilości materiału ? Z tego co widze, to zostanie 12 palet suporku a nie 10 jak wczesniej Nam sie wydawało. 12 palet to 576 bloczków, czyli 76,8 m.kw. ścian. Zakładając że średnia wysokość ściany wynosi 2,7 m......to wychodzi jakieś 28,4 metry bieżące ścian :o :o . W poniedziałek mamy umówioną wizytę w hurtowni z której braliśmy bloczki - może od Nas odbiorą ...
  3. Dziennik mag - Irysek.

    Wstawiam zdjecia Leosia i mojego sznaucerka, na budowie dzisiaj troche sie dzialo ale napisze o tym za chwilke.



  4. Dziennik jakich wiele

    Pora na uzupełnienie dziennika.
    Moi swietni dekarze pojawili sie na 2 dni i znowu zniknęli do przyszlego poniedzialku :(
    zdazyli tylko zafoliowac dach. wygląda to teraz tak:



    dla porównania dom moich rodziców wyglada juz tak (ta sama dachówka wiec wiem juz jak to bedzie u mnie-moge sobie tylko wyobrazic)

    ...
  5. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    Ale bym furorę zrobiła na takim sprzęcie:

    :lol: :lol:

    a to jak z kosiarza umysłów:


    :wink:
Strona 1 z 8