dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...........i tak nie rozumiem, ale to nic nie szkodzi :oops: o tej porze, nigdy nie mam przebłysku inteligencji :oops:
  2. Dziennik Myszy- reaktywacja

    jest juz zaczatek kanapowni. Wreszcie jest gdzie usiąść, chociaż ciągle jeszcze nie ma komu;), ale nadejdzie taki dzień.
    Teraz kierunek na wprowadzenie koloru do sralonu

  3. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    WITAM WSZYSTKICH PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE!!! W OSTATNIM CZASIE BYŁO SPORO ZAWIROWAŃ W MOIM ŻYCIU I NIE MIAŁAM CZASU, ANI CHĘCI NA PISANIE. TERAZ WRACAM I ZAMIERZAM KONTYNUOWAĆ ROZPOCZĘTY DZIENNIK :)

    7 WRZESIEŃ 2009
    Przygotowania do stropu -> W tym tygodniu były spore wydatki. Częściowo rozliczyliśmy się z murarzami oraz zakupiliśmy elementy na strop. Za pustaki Teriva i belki stropowe na rachunek hurtowni wpłynęło aż 10500 zł ! To pierwszy, po zakupie pustaków tak duży wydatek... ...
  4. mały domek z brzozą w tle

    Jutro wcześnie rano pobudka. Jedziemy na budowę, będziemy zakładać okna i drzwi. I tak jakby doganiam z letka Meg :roll: ....
    Eeeeeeeeeeee gdzie tam......
    Ja nie mam komina do końca wymurowanego a za oknem taka zima, że może się człowiekowi pomieszać jaki mamy miesiąc :roll:
  5. Dziennik takiej_ja - LMB 01

    - 15-03-2010 - 21:49 ([url=http://forum.muratordom.pl/dziennik-takiej-ja-lmb-01,t159815.htm]Dziennik takiej_ja[/url])
    Dzisiaj z rana............ KAWKA , potem szybko toaleta i pojechaliśmy na spotkanie z PANEM od wylewek. :wink:

    Z Panem termin ustalony........ na 12 kwietnia 2010 r. :D Potem byłby termin w maju :o w dodatku pod koniec :-?

    Ustalilismy, że MY sobie sami porobimy, zakupimy co nieco i przygotujemy pod wyleweczki. Cieszę się, że niedługo będą wylewki, bo wtedy ruszymy z resztą :wink: m.in. ze ścianami :D

    Jeździlismy dzisiaj po sklepach ...
Strona 1 z 19