dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ARCHON+ Dom pod jarząbem (GN)

    Cytat Napisał mkslonik Zobacz post
    Dziś mnie zaskoczyła energetyka zamontowali mi skrzynkę nie informując mnie że wejdą dziś to robić cóż ciężko było wykonać telefon że będą to czynić. Trzeba będzie się teraz wybrać na dniach i sprawdzić ich montaż jak to sobie panowie wykonali mam nadzieję że jakiejś fuszery nie odstawili.
  2. Nowy wykonawca - wykończeniówka cd.

    Dziś weszła nowa ekipa (dwóch braci) od wykończeniówki. Zrobią nam dół na fifuś i będziemy mogli wreszcie zamieszkać w swoim domku Podobno ma im to zająć półtorej do dwóch tygodni - zobaczymy... Na razie podoba nam się ich podejście do pracy.
  3. Wygodny 1 - Domy z Wizją

    Witam wszystkich fanów Domów z Wizją!
    Nasz wybór padł na Wygodny1.
    Z budową ruszamy w maju.
    Pozwolenie już jest.
    Zapraszam do wymiany doświadczeń.
    Niebawem opiszę jakich zmian dokonaliśmy.
    Tagi - katalog słów kluczowych: domy z wizją, wygodny1 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Obiecane malowidła garażowe w wersji jak w poprzednim poście.

    A teraz chciałabym pokazać wam obiecywane dawno temu malowidła garażowe w moim wykonaniu. Nazywam je" Chełmoński w wersji modern", nie obrażając przy tym samego mistrza ( jest on moim ulubionym malarzem i uwielbiam takie klimaty), poprostu tak mi się powiedziało, gdy mąż mnie nagrywał w trakcie malowania i tak już zostało. Każda ze ścian była malowana innego dnia, z odstępem chyba tygodniowym i przedstawia, a właściwie w założeniu miała przedstawiać to, co ...
  5. Bardzo niedoskonały obraz przygotowywania się do budowy.

    Witajcie, dzisiaj chciałabym pokazać kilka niefajnych zdjęć z fajnego etapu przygotowywania się do budowy. Przedstawiają one kolejno: wykoszone miejsce pod dom, widok z jednej i drugiej strony oraz fotka z budowania garażu, a na koniec nasze dziecię skryte przed słońcem w prowizorycznym namiocie i już na koniec dnia takie ubrudzone i wymęczone. Pisałam już kiedyś o tym, że tego dnia byliśmy do samego wieczora na działce, bez obiadu i w palącym słońcu. Spieszyliśmy się, żeby ...
Strona 1 z 3