dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. DamianR i KasiaR - dziennik Budowy

    witam
    oto moje dzieło z dziedziny przełomu cywilizacyjnego na naszej budowie...

  2. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Czas na wizytę w biurze pani. E.
    Tytułem wstępu powiem , że podczas ostatniego spotkania nakreśliłam architektowi zakres zmian do adaptacji mojego projektu. Nie było ich dużo, w zasadzie tylko "kosmetyczne". Przygotowałam się solidnie - spisując po kolei (w/g numerów pomieszczeń) wszystko to, co chciałam, aby poprawił swoim czerwonym pisakiem.
    Poszło szybko i gładko, choć najwięcej czasu poświęciłam na wymiar okien w salonie. Kiedy przyszła kolej ...
  3. CMyK-zimowa budowa Pruszcz Gd.

    Niestety moja ekipa powiedziala ze jest za zimno , ziemia jest zmarznieta wiec nie ma sensu na sile nic robic musi sie utrzyma plusowa temperatira przez 3-4 dni :cry:
    chwala im za to widac zalezy im na robcie bo nic nie robia na sile inni moze by weszli a co tam jak chce i placi to robimy a tu nie bo zle pan na tym wyjdzie :D
    Wiec tyle co moglem dzis zrobic to podkradlem deski za wczesniejszym pozwoleniem sasiadki -dzieki ANEKRI -potrzebne do wytyczenia domu. Dostalem tez klucz do ...
  4. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    16-01-2005

    W sobotę wreszcie wybrałam się z mężęm na działeczkę, tak rzucić okiem co tam w śniegu piszczy. Zbliżamy się do domku a tu samochód naszego majstra stoi, myślimy sobie - zamieszkał czy co!??!? :o wchodzimy do domu a tu na poddaszu niespodzianka, Pan majster zawija sobie w te sreberka cichutko - mówi, chciałem Pani zrobić niespodziankę : ALE JAZDA jaka byłam szczęśliwa.

    Garderoba ocieplona
    ...
  5. Wielki Podrzutek Jagny

    No a tak poza tym to lubię mieć wolne. Wtedy cały dzień mam przegląd jak wygląda moja okolica o różnych porach dnia. Trudno mi się czasem na czymś skupić, bo na przykład idę zrobić obiad, ale zamieram na taki widok:

    Biorę się za mycie podłogi, ale jeszcze chwilkę się pogapię…

    W nocy wstaję ...
Strona 1 z 3