dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Praktyczny dziennik AgnesK

    Mamy folię na całym dachu i wymurowaną część ściany garażowej :D Niestety dziś znowu rzucało żabami i panowie nie zrobili ganku. Ale bliziutko już. :D
    Dzisiaj panowie usunęłi wszystkie stemple. Gdy weszłam do domu miałam wrażenie, że... nie wiem... ktoś nam splądrował wnętrze:D Coś tak nagle jasno i pusto sie zrobiło. :D Nasz dom zaczyna naprawdę wyglądać jak dom.
    Jeszcze mam ino 3 zdjęcia w aparacie, pewnie w przyszłym tygodniu już coś powklejam. :D
  2. Dziennik budowy RENI

    Nie mogę już codziennie zaglądać na budowę, siedzimy w biurze do wieczora. Rano nie mogę podnieść głowy z poduszki, tylko bym spała, więc nie jadę przed pracą na budowę, tak jak w lecie. Telefonicznie uzgadniam z panem D. żeby kupił kawałek folii i wymienił kawałki wokół komina, bo spaprali ją niemiłosiernie fugą i betonem i narobili dziur jak w sicie. Już wie o kontuzji Piotrka. Obiecuje kupić folię i wszystko naprawić.
    No i obiecuje zakończyć wszystkie prace ...
  3. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Wykonawca jak chce to potrafi - oby częściej chciał ...

    Zapowiadali deszcz, a Wykonawca okazał się nieustraszony :D. Mimo krótkiego dnia pracy (sobota) zdążyli machnąć kilka warstw. W efekcie budowa nieco bardziej przypomina dom. Gdyby nie te deszcze zapowiadane na poniedziałek mogłoby być nieźle, ale: pożyjemy -zobaczymy.


    Pozdrawiam !
  4. Dziennik budowy RENI

    Oj dawno nie zaglądałam na forum, mój dziennik budowy opuszczony, zaległości się narobiło, a wszystko przez wstrętne choróbsko.

    Zaglądam na budowę za kilka dni, po południu, a tam murarz Piotrek kończy płytkować komin gazowy. Siedzi z pomocnikiem na dachu i zaciera fugi orzechową zaprawą. Przebieram się w spodnie i tenisówki i wchodzę pomalusieńku na dach. Trzymam się kurczowo brzegów jaskółki, przechodzę po łatach leżących na lukarence na górę. Wiatr ...