dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Początek

    Acha.. jeszcze jedno. Jestem aktualnie po wizycie rodzinki... :evil: :evil:
    Strasznie mnie wkurzyli!!! Oczywiście TERAZ TO DOPIERO SIĘ ZACZNIE!!!
    To co zrobiliśmy do tej pory to PRYSZCZ Chyba nam za darmo ktoś wybudował??No ale teraz... To OHO>>HO>>HO !!! Pieniądze ze sprzedaży mieszkania nam ABSOLUTNIE, ALE TO ABSOLUTNIE!!! nie wystarczą!!!
    Jest to ogólna WTOPA i powinniśmy już rozglądać się za jakimś przytułkiem?? :o :o :o
    Boże jak ja lubię ...
  2. Początek

    Teraz nurtuje mnie problem dziedzińca, wjazdu wejść...
    Bardzo mocno i intensywnie zastanawiam się coby mogło się nadać.Wszelkiego rodzaju bruk, kostki betonowe odpadają!! Dwojako: Wydaje mi się że tego typu nawierzchnia poprostu nie pasuje do otoczenia - za wszelką cenę chcielibyśmy zbytnio ingerować w środowisko! Nie poto tak długo szukaliśmy działki w bliskości lasu , na pewnym odludziu aby teraz betonować okolicę. Chyba nie o to chodzi!! Przynajmniej nam. Poza tym ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Dowiedzieliśmy się od znajomych, że jedynym, tudzież najlepszym, sposobem na pozbycie się smrodu z dgp jest po prosu przepalenie kominka na maxa. Wymieniliśmy się ze znajomymi kilkoma kawałkami drewna, ponieważ z mokrego drewna nie uzyska się tak wysokiej temp. i Radek w sobotę rano przepalił tak, że aż szamot popękał :o :o 8) :D Ale komin wytrzymał :D No i udało się, nie śmierdzi już :D
    Dzisiej popalam cały dzień na minimalnym dopływie powietrza i jest gorrrąco :D
  4. Dziennik Hanuli

    Kolejna wizyta i kolejne niedoróbki: nie domykają się drzwi w kuchni - za duże w stosunku do framugi, obłupane fragmenty ściany przy kontaktach, ściany pomalowane na biało byle jak, a na wierzchu poszpachlowane jakieś poprawki :roll:, "słuchawka" od prysznica spada z widełek - wygląda na to, że jest za lekka w stosunku do węża.
    Ale nie narzekam, mam jedynie nadzieję, że nie bedzie poważniejszych niedoróbek jak zamieszkamy.
  5. Dziennik MES

    Dziś nowa porcja obrazków :D
    Najpierw projekt lokalizacji.


    a potem propozycja piwnicy.