dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. sprawy bieżące

    Byłam w Ikei i sprawdzałam szafy. Faktycznie, jak napisali Madeleine i Salik, koszyki chodzą beznadziejnie. To rozwiązanie więc odpada. W szafach 35 zostają więc półki albo jakieś większe wysuwane pojemniki. Oglądałam też Bestę. Gdyby dawać szafkę zaraz pod ściankę kolankową to ma to sens. W przeciwnym razie będą obok siebie szafy o różnych głębokościach - Besta 40, a Pax 35. Podoba mi się dąb bielony, ale niestety szafy o szer. 35 są tylko białe.
    Nabrałam sobie ...

    Updated 16-10-2011 at 23:58 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Okno - decyzja podjeta :)

    ja znow monotematycznie, jako ze na budowie nic sie nie dzieje. Rozpracowalismy temat drenazu dzialki i podjelismy decyzje ze temat odkladamy do wiosny/etapu elewacji. Pan z firmy na ktora prawdopodobnie sie zdecydujemy powiedzial, ze dobrze zebysmy juz znali docelowy poziom dzialki, a poniewaz go jeszcze nie znamy to poczekamy

    Beda prawdopodobnie 3 studnie chlonne do zbierania wody z deszczowki i jeden duzy zbiornik 3x3 metry do odwodnienia dzialki - mamy gline i duzy problem ze ...
  3. Wychodzimy z ziemi :) Znany C114

    Nadszedł czas na wykonanie ściany fundamentowej W tym celu użyto pustaków szalunkowych. Ponieważ cenimy sobie wysoką jakość usług i kompetencje, znaleźliśmy idealną osobę do nadzoru nad poprawnością wykonania prac budowlanych
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2011-06-23 18.20.26.jpg
Wyświetleń:	232
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	79557
    Czy te druty nie są za cienkie ??

    Updated 22-10-2011 at 09:03 by alleksandra

    Tagi - katalog słów kluczowych: znany c114 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Znany C114
  4. urząd cd

    wciąż nie mamy warunków, ponadto w przyszłym roku buduja nam drogę więc przyśpieszamy budowę przyłączy. a z tym to nie tak łatwo, bo oni mają czas. ważne jest to , że już niedługo czyli za 1,5 roku będziemy mieszkali w sowim domu z ogródkiem.
  5. Komentarze- irys

    Witam i zapraszam do komentowania.
    Tagi - katalog słów kluczowych: irys dezet Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4