dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. RANCZO pod Grodziskiem - nasz dom wyśniony :-)))

    Tam tam ta dam, byłam dziś u pani Architekt. Złożyłam wszystkie egzemplarze projektu, oddałam mapkę, dodałam do tego akt notarialny i wypis z planu, oraz rysunek rzutu naszej chacjendy po przeróbkach. Pani A. pochwaliła, że fajnie będzie domek wyglądał (oj pióra kurze mi urosły z dumy! :lol: ), spisała wszystkie wymiary i zmiany, obgadałyśmy co i jak ustawić na działce i...usłyszałam, że za tydzień projekt będzie do odbioru! :D Alleluja!!! Tempo ekspresowe, rewelacja! Nie ...
  2. Dziennik budowy - i troch? retrospekcji

    Dzisiejszy dzień jest BARDZO WAŻNY :D

    Z wielu powodów - najważniejszy, religijny; pozostałe powody to powody bytowe :D

    Koloruję sobie strukturkę w kuchni ( fajnie wyszła :oops: ), spoglądam przez okno a tam kopara, 3 auta, geodeci się rozkładają ( i nie jesteśmy nimi my :lol: :wink: ) - PRZYJECHALI :o CUD :o W TAKI DZIŃ JAK DZIŚ CUD PODWÓJNY :o - ZACZĘLI MIMO DESZCZU KŁAŚĆ KANALIZĘ :D

    JUPIIIIIIIII :lol: :lol: :lol: no i Najwyższemu niech będą ...
  3. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 16-10-2008 - 22:23 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Dzisiaj zakonczone kolejne pomieszczenie-przejście z domu do garażu.Taka cześć gospodarcza na środki czystosci, mopy itd.
    Ściany na zdjęciach błyszczą bo są jeszcze mokre,kolor przypadkowy (z pozostałej farby-alpejska łąka rozjaśniona).Teraz tylko wstawić regały .


    coby się nie "męczyć" przy zapalaniu światła :o , nasz pomysłowy kolega zainstalował czujkę ...
  4. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    No dora mega skok :) powodowany brakiem czasu i chęci. Naprawdę podziwiam ludzi którzy mają czas na wszystko w tym prowadzenie dziennika. Może gdyby moja żonka bya bieglejsza w te kloki jakoś byśmy ciągnęli dziennik. A tak włąśnie zrobiliśmy elewacje (o rany co za skok)
    Dwje foty tak dla kwestji formalnej, frontu i tyłu:



  5. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Tak nasz domek wyglądał dziś rano:


    Od strony ogrodu dach prawie skończony, montowali okna dachowe, od strony ulicy ostro działają - okno łaziekowe było już rano. Wreszcie ocieplają fundament - to znak, że stan surowy otwarty zaraz osiągniemy :D Okna i brama - już umówione montaże, drzwi zew jedne mam (dzięki Zahir1000) drugie muszę szybko kupić, magik od rekuperatora szuka dla nas ...
Strona 1 z 20