dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Zapiski malgoss - koleje WW-101 wg. budującej baby

    Kolejny dzień minął... W sumie nic się specjalnego nie działo lecz obiecałam sobie że wstawię dziś fotki z jeszcze nie naruszonej działki :wink:

    widoczek z końca działki czyli w przyszłości końca ogrodu - dom będzie stał tam gdzie widać na środku słup


    a tu odwrotnie - widok z przyszłego tarasu na zachód i przyszły ogród
    ...
  2. Domek pod lasem

    Jak widac do grafomanów nie należe baczac na czestotliwośc wpisów w moim dzienniku.
    Drzwi juz niemal kończe, ze wzgledu na prace nie moge ich malowac kazdego dnia wiec jeszcze 3 szt pozostaja na warsztacie



    Poza tym jeden z naszych fachowców zdezerterował, na szczęście został jego kolega.. i teraz pomaga mu nasz kafelkarz...a jego przyjaciel. Robota idzie im wolno..ale ...
  3. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Przyszedł kres moim dziurom - zaczęło się tynkowanie :D . Zdecydowaliśmy się na tynki tradycyjne (cementowo- wapienne). Cała robota ma być wykonywana ręcznie :o . Na pierwszy ogień poszło poddasze , a ściślej mówiąc garderoba i sypialnia. Tynkarze najpierw poprzyklejali metalowe listwy, a w otworach drzwiowych zamocowali drewniane wypusty. Na koniec zachlapali ściany bardzo rzadką zaprawą . Kiedy wyschnie nałożą właściwy tynk.
    Jak na razie moje (będące do ...
  4. Tam gdzie rosną Magnolie

    Boom budowlany

    Mam juz trochę dosyć: :evil:
    - zamówione drzwi CALa opóźnienie2 tygodnie (oby), bo fabryka się nie wyrabia
    - na kontakty czekam już ponad miesiąc, bo te "w beżu" to nowa seria...
    - wełna do ocieplenia była nieosiągalna w tym roku, więc wzieliśmy styropian, pierwsza dostawa w terminie, na drugą czekamy juz kolejny tydzień (miała byc "jutro" :-? )
    - na panele podłogowe już sie doczekaliśmy
    i jeszce ...
  5. Jewrioszkowa Historya - przez los stworzona

    No i qrde, robota ledwo zaczęta i stoi :evil: .
    Mieli mi dzis skończyć kopanie i wieczorem odebrac towar z hurtowni.
    Nic z tych rzeczy nie zrobili, nasza cierpliwośc sie konczy.
    Rozumiemy że mają inne zobowiązania, ale jak sie umawiaja to niech dotrzymuja słowa, a nie bawia sie w ciuciubabkę. :evil:
Strona 1 z 4