dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Jeziera

    No więc wykańczanie weszło w ostatni etap. Nastąpiło pozbywanie osatnich środków. Właśnie jestem na etapie przyklejania płytek, szpachlowania, malowania zakładania osprzętu elektrycznego drzwi itp. Strasznie to nudne bo wszystko robię sam z pomocą teścia. Nie mogę narzekać na fachowców bo już nikogo nie zatrudnię przez najbliższy rok. Na siebie mi się nie chce a na teścia nie będę bo nie mam tyle czasu aby pisać tu ksiązkę :lol:
    Podłączyłem ogrzewanie i 2-3 ...
  2. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    16 listopada 2003



    byłam na budowie o 8.....jejku w niedzielę :o :o ale wazny dzien elektryk wyciąga wszystkie kable ....i robi swiatełko......koniec z przedłużaczami... :) powiedział mi co i jak i słyszę: prosze przyjechać o 16 :o :( a ja chciałam patrzeć jak oni to robią...chcąc nie chcąc pojechałam ale byłam bardzo spokojna porzadny fachman został na włosciach... :)
    O 16 tel: proszę przyjechac zaraz bedzie koniec......och i ...
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    15 listopada 2003


    dzisiaj dzien wolny od budowy........jutro w niedziele wchodzi elektryk zeby powycigac kabelki w suficie :) :) cos wyszło mi duzo halogenów....połowe zapomniałam jakie kable i do czego....hmm pewnie bedzie wiedział co jest co???? :-?
  4. Dziennik Jayer'a

    Dzisiaj bylo nieco wiecej slonca, w zwiazku z tym zdjecia sa bardzie udane. Zapraszam do ogladania.
    Troche dzisiaj pojezdzilismy po okolicy. I takie wlasnie kolory chcemy uzyskac u siebie. Szczerze powiedziawszy zdjecie nieco nieoddaje tych kolorow jakie sa w rzeczywistosci, ale takie dzisiaj jest dzikie swiatlo.
    Przy okazji. Dostalismy oferte od naszej ekipy i tak skasowac nas chca za sama robocizne:
    - elewacja - ocieplenie stryropianem, i wykonanie tynkow np. akrylowych po ...
  5. Dziennik jajusia

    Byl pan stolarz i obgadal wszystko. Schody beda zabiegowe, przeswitowe, z jesionu i na grudnia. Teraz tylko zawrot glowy o kaske...skad? Ja nie wiem w jakim swiecie zyje ten rzeczoznawca, ktory wycenil nasz domek. Za te pieniadze, ktore nam przyznali nie ma szans!!! Musimy cos wymyslic, moze refinansowanie? Tylko mala wzmianka o budowie albo finansach doprowadza u nas do niezlych burz. Proba zyciowa na 102.
Strona 1 z 2